Bülent Ersoy Müzisyenlerine Neden Rest Çekti?

Bülent Ersoy Müzisyenlerine Neden Rest Çekti?

Bülent Ersoy ile beraber sahne için Kıbrıs'a giden müzisyenlerin Bülent Ersoy'la kavgası devam ediyor. Kıbrıs'a girişlerinde sahte PCR testi taşıdıkları için yakalanan ve bir ay hapiste kalan müzisyenler Bülent Ersoy'u suçlayarak onlarla ilgilenmediğini söylemişle ve artık Bülent Ersoy'la birlikte sahne almayacaklarını ve ona konserlerinde eşlik etmeyeceklerini söylemişlerdi.

Menajerim 500 Bin TL Dağıttı

Konunun dallanıp budaklanmasından sonra Bülent Ersoy müzisyenlerine tepki göstererek "Bu iş terbiye sınırını aşıp nankörlük seviyesine ulaştı. Ben bu olayın neresindeyim? Organizatörmüyüm? Gider şarkımı söylerim, ne olmuş ne bitmiş beni hiç enterese etmez. Menajer toplam 500 bin TL dağıttı onlara. İşin cılkı çıktı. Onların beni tercih etmemesi değil. Acaba ben onları tercih ediyor muyum? Ben Bülent Ersoy'um" diyerek müzisyenlere tepki verdi.

Beşer Bin TL Dağıtıldı

Öte yandan Bülent Ersoy'un orkestra şefi Onur Özelçağlayan Bülent Ersoy'un 500 Bin TL'lik yardım yaptığı iddiası üzerine, Bülent Ersoy'un müzisyenlerin ailelerine 5'er bin lira gönderdiğini söyledi."

17.11.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM