Suzet İkinci Teklisinde Kendi Aşkını Anlattı !

Suzet İkinci Teklisinde Kendi Aşkını Anlattı !

Oyunculuğuyla ve gezgin kimliğiyle de tanınan Suzet ikinci single'ını yayınladı. Suzet ikinci yayınlanan single'ında sözlerini kendi yazdığı yeni şarkısı "Sırılsıklam"da çocuk ruhlu bir aşk hikayesini anlattı.

Netflix Dizisinde Oynadı

'Yasak Da Olsa' ile müzik dünyasına başarılı bir giriş yapan Suzet, ikinci teklisi 'Sırılsıklam'ı yayınladı. Çocukluk yıllarından beri müzikle iç içe olan Suzet aynı zamanda oyunculuk ve dans eğitimleri de alıyor. Genç yorumcu Netflix dizisi 'Kulüp'te rol alarak müziğin yanında oyunculukta da iddialı olduğunu gösterdi.

Suzet İkinci Teklisinde Kendi Aşkını Anlattı !

İngiltere'de müzikal tiyatro eğitimi alan Suzet, Türkçenin yanı sıra, İspanyolca, İngilizce ve Portekizce şarkılar da seslendiriyor. Suzet aynı zamanda 'dunya_alem_geziyorum' Instagram hesabında gezdiği ülkeleri anlattığı enerjik videolarda o ülkede edindiği etnik ve müzikal deneyimleri anlatıyor.

Suzet İkinci Teklisinde Kendi Aşkını Anlattı !

Bu kez Daha Duygusal

İkinci şarkısı "Sırılsıklam"da unutamadığı bir aşkını anlatan ve şarkına uygun bir klip çeken Suzet, Ahu Şentürk'ün yönettiği klipte saç imajını değiştirdi.

Suzet, ilk şarkısı 'Yasak Da Olsa'daki dinamik, yerinde duramayan kadının aksine ikinci şarkısı 'Sırısıklam'da duygusal ve aşık bir kadını sesiyle hissettirmeyi hedefliyor.

19.11.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM