Ece Seçkin'in Kendi İmzasını Taşıyan İlk Şarkısı Yayında!

Ece Seçkin'in Kendi İmzasını Taşıyan İlk Şarkısı Yayında!

Türk pop dünyasındaki cesur adımlarıyla dillerden düşmeyen başarılı sanatçı Ece Seçkin'in PUBG Mobile için hazırladığı ve merakla beklenen reklam müziği "Zafer İçin Doğanlar'' klibi ile birlikte yayınlandı.

Sözü ve müziği Ece Seçkin imzasıyla yayınlanan ilk şarkı olma özelliği taşıyan Zafer İçin Doğanlar, PUBG Mobile'ın projeye aktardığı 1,5 milyon liralık dev bütçesiyle oyunseverler ile buluştu. Proje, PUBG Mobile Avrupa Şampiyonası turnuvasında Türkiye'yi temsil edecek beş takımımız için hazırlandı.

İdil Dizdar ve Sait Dağdeviren yönetmenliğinde iki yüz kişilik bir ekip ile pandemi önlemleri hesaplanarak kontrollü şekillerde çekimi tamamlanan reklam filmi, gerek patlama sahneleri gerek ise Ece Seçkin'in gerçek silahlarla yer aldığı aksiyon dolu performanslar ile yürekleri ağızlara getiriyor.

Uzun süredir kondisyonunu korumak için sporu hayatının vazgeçilmezi haline getiren Ece Seçkin, bu duruşuyla iki gün süren zorlu çekimleri kolaylıkla gerçekleştirirken aynı zamanda rolüne hazırlanmak için atış dersleri aldı.

Başarılı projeleriyle marka dünyasının yıldızı haline dönüşen Ece Seçkin'in yeni şarkısı Zafer İçin Doğanlar, PUBG Mobile Türkiye Youtube kanalında yayında!

20.11.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM