Seda Sayan: Benimle İlgili Sorular Sorun

Seda Sayan: Benimle İlgili Sorular Sorun

Aşk haberleriyle sık sık magazin gündemine gelen şarkıcı Seda Sayan, önceki akşam Arnavutköy'de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Gazetecilerle konuşan Sayan, reklam aşkı yaşadığı iddialarına yanıt verdi. (UMUT ÜNVER / MİLLİYET)

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen ünlü şarkıcı Seda Sayan, geçtiğimiz akşam Arnavutköy'de gittiği bir mekan çıkışı objektiflere takıldı. Sayan, basın mensuplarıyla konuşarak kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

"ÖYLE BİR ŞEY YOK" Şarkıcı, "İlişkinizin reklam ilişkisi olduğu haberleri çıktı. Neler söyleyeceksiniz?" sorusuna "Bunu siz yazıyorsunuz. Öyle bir şey yok" cevabını verdi.

Oğlu Oğulcan Engin'in koyduğu konuşma yasağı devam eden Sayan, Engin ile ilgili sorular karşısında "Oğulcan ile ilgili konuşmam hala yasak. Benimle ilgili sorular sorun" diyerek mekandan ayrıldı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Ata Çağlayan'ın düzenlediği International City Awards-Uluslararası Şehir ve Sosyal Sorumluluk Ödülleri gecesinde kameraların karşısına geçen Seda Sayan, "Ata ile aşk yok, iş var, çok iş var. Ata'nın benimle ilgili yapmak istediği inanılmaz güzel fikirleri var. Ben de 'varım' dedim, tokalaştık. Bundan sonra birçok projede yer alacağız inşallah" diyerek 'aşk' söylentilerini yalanlamıştı.

kaynak: cnntürk

21.11.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM