Fisun Hangi Ünlü Oyuncu İle Düet Yaptı?

Fisun Hangi Ünlü Oyuncu İle Düet Yaptı?

Pandemi döneminde iş hayatından uzaklaşıp müziğe yönelen yorumcu bu süreçte 45 şarkı yazıp besteledi. Pandemi döneminde yayınladığı şarkılardan 6 tanesini seçen ve "Bilemezsin" adlı albümünde yorumlayan Fisun albümün ilk kliğini "Bilemezsin" adlı şarkısına çekti. Fisun, ünlü oyuncu Cem Cücenoğlu (MSM) ile "Bilemezsin" adlı yeni şarkısında düet yaptı.

Aranjörlüğünü Eser Taşkıran'ın, mastering'ini Cantuğ Gökçel'in yaptığı şarkıda ünlü oyuncu Cem Cücenoğlu (MSM) ile düet yapan Fisun, Cücenoğlu ile birlikte kamera karşısına da geçti. Meltem Taşkıran'ın yönetmenliğini üstlendiği klibin görüntü yönetmenliğini Özgür Yücel yaptı.

Fisun Hangi Ünlü Oyuncu İle Düet Yaptı?

Fisun albümle ilgili: "Bilemezsin albümü 90'larda dinlediğimiz şarkılardaki melodiler ve sözleri anımsatıyor. Çok içime sinen bir iş oldu. Umarım dinleyenler de içindeki hüznü ve duyguları hissedebilir. Şarkıların hepsinin ortak özelliği hemen ezberlenebilmesi ve akılda kalıcılığı." Şarkı söylemenin kendisi için ne ifade ettiğini ise Kapki, şu sözlerle dile getirdi: "Şarkı söylerken sanki dünya duruyor benim için. Halihazırda sözüyle, müziğiyle bitmiş 45 adet şarkım bulunuyor. Umarım albümüm sayesinde sesimi duyurur, bestelerimi sanatçılarla buluşturma şansım olur." Yorumunu yapıyor.

23.11.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM