Burcu Esmersoy: Böyle Şeyler Yapmayın!

Burcu Esmersoy: Böyle Şeyler Yapmayın!

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, estetik yaptırdığı yönünde çıkan haberlere sosyal medya hesabından yayınladığı bir video ile yanıt verdi. "Okul kapılarında 'Yüzünü astırdı' falan diye konuşuyormuşsunuz..." diyen Esmersoy, yüzünde sadece "Göz kapağı operasyonu ve ulthera var. Zaten bunları anlatıyorum" diyerek iddiaları yalanladı. 

45 yaşındaki sunucu, paylaşımında, "Okul kapılarında 'Yüzünü astırdı' falan diye konuşuyormuşsunuz... Göz kapağı operasyonu var sadece bir de ulthera var. Zaten sabit storylerimde bunları anlatıyorum. Böyle şeyler yapmayın olur mu?" ifadelerini kullandı.

Burcu Esmersoy, daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü:

Ben bu arada bunları neden söylüyorum; normalde yaptırdığım şeyleri gönül rahatlığı ile anlatıyorum. Siz de biliyorsunuz. Hatta cilt bakımımı bile makyajsız, filtresiz çekiyorum. Gereksiz yani olsa 'Söylerim' diyorum.

Ayrıca takipçilerine uyarıda bulunan Esmersoy, "Biz kendisinin yüzüne şöyle bir işlem yaptık' diye konuşan insanlar vardır belki inanmayın. Ben kesin paylaşıyorum zaten. Yüzüme bir şey yaptırdıysam dişimi bile kime yaptırıyorsam paylaşıyorum. Ben paylaşmadıysam tanımıyorumdur. Bunun garantisini verebilirim." dedi.

kaynak: habertürk

23.11.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM