Gülşah Tanrıöver: Müzik Sektöründe Kendimi Farklı Buluyorum!

Gülşah Tanrıöver: Müzik Sektöründe Kendimi Farklı Buluyorum!

Müzik sektörüne kısa sürede birçok değerli şarkı bırakan "Gülşah Tanrıöver"; üretenlerin değil tüketenlerin yüzyılı olmasını dileyerek samimi duygularını dile getirdi.

Gülşah Tanrıöver; "İyi müzisyenlerle, iyi aranjörlerle değerli sanatçılarla çalıştım. Bütün çalışmalarım bana büyük değer kattı bu kısa zamanda. Ben üretmeye devam ettim ve ediyorum. Müzik kariyerim boyunca hep başarı aşığı bir insan oldum. Benim için kariyerim boyunca birinci planda müzikalite geldi. Yaptığım bütün çalışmalar beni hep yukarıya taşıdı. Çünkü müzikle yaşadığım aşk bir başkadır. Müziği dinlemek, hissetmek, üretmek uygulamak, uygulatmak öğretmek ve bunların hepsinde başarıyı yakalayabilmek oldukça önemli benim için. Müzik koskoca bir dünya tabii ki dünyayı dolaşmak kolay olmasa gerek ancak bunu aşkla ve titizlikle yaparsanız elbette sonuca ulaşırsınız. Ben kendimi müzik sektöründe farklı buluyorum. Ses, görüntü güzelliği ve beğenisi kişiye göre değişebilir ancak ses olarak güçlü ve değişik bir sese sahip olduğumu biliyorum. Benim gibi sesi ile her tarzı üslubuna göre seslendirebilecek insan sayısı azdır bu da beni diğer solistlerden ayıran en önemli farklılık diyelim. Ayrıca üretiyorum. Şarkılarım ve sesimle değişik projelerle fark yaratmak istiyorum. Yeni projemiz olan Ağrılarım Var şarkımla her şarkımda olduğu gibi yine sağlam bir adım attım." diye konuştu.

"Gülşah Tanrıöver", kısa zaman içerisinde de "Ağrılarım Var" şarkısının Erkan Kılıç tarafından hazırlanan remix çalışmasını da müzikseverlerle buluşturacak.

25.11.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM