Aleyna Tilki Neyin Riskini Alıyor?

Aleyna Tilki Neyin Riskini Alıyor?

İngiltere'de çalıştığı albümünün tüm hazırlıklarını tamamlayan Aleyna Tilki basına yaptığı açıklamada "Londra'da albüm yaptım ve çok yoruldum. 20 şarkı hazırladık. Albüm için sekizini seçeceğiz" dedi.

Aleyna Tilki Neyin Riskini Alıyor?

Önce Dövdüler Sonra Sevdiler

Aleyna Tilki onu eleştirenler ile ilgili "Benim sözüm var. Nefret ve öfke kimseyi beslemez. Onlara beslendikçe kilo alır ve hazımlaşırsınız. Herhangi birine negatif bir duygu duyacak kadar kendimden nefret etmiyorum. İlk çıktığımda binlerce isim beni yerin dibine soktu. 16 yaşımda barda şarkı söylediğimde tüm ülke bir anda üstüme geldi. Zamanla beni sevdiler. Önce dövdüler sonra 'Aleyna doğru yolda' dediler. Özellikle bu sektör böyle. İnsanların tarzlarına ve zevklerine hitap ettiğim sürece beni sevecekler, etmediğim sürece de beni sevmeyecekler" dedi.

Aleyna Tilki Neyin Riskini Alıyor?

Risk Alacağım

Dünya starı olma hayali ile ilgili de açıklama yapan Aleyna Tilki yurt dışındaki çalışmaları ile ilgili "Hiç fena değiliz. Emin adımlarla ilerliyoruz. İngilizce albümde rock ve popu harmanladım. Yine risk alacağım. Ben risk ala ala efsaneye dönüşebilirim. İsteğimizi yapamazsam hiçbir şey olmayayım." Diyerek dünya starı olma yolunda ki hayallerini koruduğunu söyledi.

25.11.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM