Marilyn Manson Hakkında Tüyler Ürperten Taciz İddiası!

Marilyn Manson Hakkında Tüyler Ürperten Taciz İddiası!

Evan Rachel Wood, üç yıla yakın bir süre ilişki yaşadığı eski sevgilisi, şarkıcı Marilyn Manson'ın kendisini taciz ettiğini bu yıl sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurmuştu. Fakat Hürriyet'in haberine göre bu konudaki gelişmelerin sadece bununla sınırlı olmadığı, işin içine Wood'un 8 yaşındaki oğlu Jack'in de karıştığı ortaya çıktı. Bu tüyler ürperten iddia, Evan Rachel Wood ile eski eşi Jamie Bell'in velayet davasındaki resmi belgelerde ortaya çıktı. 

Bu belgelere göre 34 yaşındaki Evan Rachel Wood'un eski sevgilisi Marilyn Manson'ın "oğlunu da taciz ederim" tehdidine başvurduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine Wood da ek güvenlik önlemleri almak zorunda kaldı. Wood, önce Los Angeles'tan Nashville'e taşındı. Sonra da evine kurşun geçirmez camlar taktırdı, çelik bir kapı yaptırdı. Belgelerde Wood'un "Oğlumun güvenliğinden endişe ediyordum. O kişiden çok korkuyordum" sözleri de yer alıyor. Bu belgelerde direkt isim belirtilmese de Evan Rachel Wood'un eski sevgilisi Marilyn Manson'ı kast ettiği biliniyor.

Belgelerde Wood'un "Onun yüzünden korkunç fiziksel ve duygusal travmalar yaşadım. Aleyhine ifade verdiğim için bana, oğluma ve ailemin diğer üyelerine zarar vererek benden intikam almasından korkuyorum" sözleri de yer alıyor.

Bütün bu iddialar yollarını ayıran Jamie Bell ile Evan Rachel Wood'un 8 yaşındaki oğulları Jack'in velayeti için karşı karşıya geldikleri davanın belgelerinde yer alıyor. Jamie Bell, Wood'un tüm bu iddialarının doğru olduğunu, güzel oyuncunun ölüm tehdidi aldığını ve oğulları Jack'in onun yanında kalması halinde can güvenliğinin tehlikeye gireceğini iddia ediyor.

07.12.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM