Gonca Vuslateri: Bu Bir İstismar!

Gonca Vuslateri: Bu Bir İstismar!

Gonca Vuslateri, sosyal medya üzerinden alışveriş yaptı. Kargo firmasında çalışan Barış D., Vuslateri'nin ürünlerini adresine götürdü. İddialara göre; kargo çalışanı siparişleri ulaştıramayınca Gonca Vuslateri'nin Instagram hesabında yaptığı bir paylaşımın altına "Senin yüzünden epilepsi oldum. Ne zaman kargo bıraksam evde yoksun" yazdı. Bu yorumun ekran görüntüsünü alan oyuncu Gonca Vuslateri "İşte bir istismar... Kimsiniz kardeşim siz" diye yazdı. İkili davalık oldu.
Kurye Barış D., Gonca Vuslateri'nin paylaşımının altına "Senin yüzünden epilepsi oldum. Ne zaman kargo bıraksam, yoksun" diye yazdı. Vuslateri, "İşte istismar" diye paylaşım yaptı, Barış D. ise "Beni ifşa edemezsin" diye mesaj yolladı. Ünlü oyuncu, kuryeden şikayetçi oldu.

Mesajlarla rahatsız edildiğini ifade eden Vuslateri'nin menajerlik şirketinin resmi Instagram hesabından Barış D.'ye gerekli yasal sürecin başlatılacağı bildirildi. Barış D. ise yazılanlara cevaben "İnsan bir ünlüye hayran olamaz mı? Madem sizi muhatap alıyor. Siz de benim avukatımla muhatap olacaksınız" diye yazdı.

Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği'ne giden Gonca Vuslateri, Barış D.'den şikayetçi oldu. Önleyici tedbir kararı çıkarıldı.

Gözaltına alınan Barış D. Beyoğlu Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği'ne getirildi ve hakkında Kişilerin Huzur ve Sükununu Bozma gerekçesiyle işlem yapıldı.

07.12.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM