Aleyna'dan Gülşen Çıkışı! Çok Ayıp Yaptığınız!

Aleyna'dan Gülşen Çıkışı! Çok Ayıp Yaptığınız!

Sahnede giydiği kıyafetlerle magazin gündeminden düşmeyen Gülşen, geçtiğimiz günlerde Bursa'da hayranlarıyla buluştu. Sosyal medya hesabından konserin ilk bölümünden fotoğraflarını paylaşan ünlü şarkıcı, tercih ettiği cesur sahne kostümüyle dikkat çekti.

Beline kadar kadar dekolteli kıyafetiyle takipçilerinden tam not alan ünlü şarkıcı, sosyal medyayı da ikiye böldü. Bir kısım kostümün çok yakıştığı söyleyerek övgülerde bulunurken, bazı kullanıcılar ise elbiseyi abartılı bulduğunu ifade etti. Bu isimlerden biri de, ünlü modası Muammer Ketenci oldu. Dün tv8'de ekrana gelen '2. Sayfa' programına katılan modacı, Gülşen'in sahne kostümü tercihleri için dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

Şarkıcının tarzını eleştiren Ketenci, "Sesi ve kimliği, kişiliği olan birisinin böyle kıyafetlere ihtiyacı yok. Bu sefer şarkıyı dinleyemiyorsunuz farkında mısınız? Şu an bu şarkıcıların şarkı sözlerini ezberleyemiyorlar klipleri seyretmekten" ifadelerini kullandı.45 yaşındaki Gülşen, hakkında yapılan yorumlara sessiz kalırken; 21 yaşındaki meslektaşı Aleyna Tilki ise sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla şarkıcıya destek oldu.

Tilki, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Gülşen hanım şu anda giydiği her şeyi kaliteyle taşıyan ve en önemlisi kendi sözünü, müziğini yapan bir kadın ve anne...Çok ayıp yaptığınız. Dünyada müzik yapan insanlar kaygılandığı için mi güzel stylingler yapıyor? Biz neden bu zihniyeti aşamıyoruz? Çok sürrealsiniz."

09.12.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM