İzzet Altınmeşe, Oğlunun Ardından İlk Kez Konuştu!

İzzet Altınmeşe, Oğlunun Ardından İlk Kez Konuştu!

Ali Murat Altunmeşe'nin 11'inci kattan düşerek hayatını kaybetmesinin ardından İzzet Altınmeşe, oğlunun vefatıyla ilgili ilk kez kamera karşına geçti. Usta sanatçı, "Bütün Türkiyemin güzel insanları, sizlere çok teşekkür ediyorum" dedi.

Ünlü türkücü İzzet Altınmeşe'nin oyuncu oğlu Ali Murat Altunmeşe, 10 gün önce 11'inci kattan düşerek hayatını kaybetmişti. Son olarak "Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı" dizisinde rol alan 43 yaşındaki oyuncunun babası, oğlunun vefat etmesinin ardından ilk kez konuştu.

Yaşanan acı olayla ilgili açıklama yapmak üzere kamera karşısına geçen İzzet Altınmeşe şunları söyledi; "Çok değerli dostlarım, sevgili kardeşlerim, sevgili bacılarım...İşte yalan dünyadan bir gerçek yaşam daha yaşadık. Hepimizin yaşadığı veya yaşayacağı, bu tür yaşamın içinden dediğimiz, acı da olsa tatlı da olsa, yüce yaradan nasip ediyor."

"Evet, yakın zamanda bize emanet edilen evladım, Ali Murat'ın cenazesine lütfedip uzaktan, yakından gelenler ve gelemeyenler ve yanımda olanlar, uzaktan sevenler, yakından sevenler, hepinize ama hepinize, bütün Türkiye'min güzel insanları, sizlere çok teşekkür ediyorum..."

"Allah bütün geçmişlerinize rahmet etsin. Allah evlatlarınızı bağışlasın. Allah evlat acısı kimseye tattırmasın. Allah'a emanet olun."

30.12.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM