İzzet Yıldızhan: Sahneye külotla çıkmasınlar!

İzzet Yıldızhan: Sahneye külotla çıkmasınlar!

İzzet Yıldızhan, önceki gün Etiler'de objektiflere takıldı. Gülşen ve Hadise'nin sahne kostümlerinin çok konuşulmasıyla ilgili soru yöneltilen şarkıcı, "Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum" diyerek çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Yıldızhan'ın açıklamalarının ardından Hande Yener, Instagram hesabından mesaj paylaştı.

İşlerinden dolayı İstanbul, Ankara ve İzmir arası mekik dokuyanİzzet Yıldızhan, yakın zamanda stüdyoya gireceğini de belirtti. Yıldızhan, "Ben bu piyasaya lazımım. İyi solistlerin bu işi bırakmaması lazım. Sanatımda mütevazi olamam. Sanata dair birçok saçma sapan iş yapılıyor ve dinleyici bunu kabul etmiyor artık. İnsanlar kendileri olmuyor" dedi.

"Kızlarım flört edemez" açıklamasıyla sosyal medyadan destekleyenler kadar ağır hakarete de maruz kalan Yıldızhan, açtığı davaları gazetecilerin hatırlatması üzerine şöyle konuştu, "Bine yakın kişiye dava açtım. Benim ailem kırmızı çizgimdir. Kim ne düşünüyorsa düşünsün. Benim anlayışım bu. Kendini bilmezler ölmüş anneme küfür etti. Ama affetmeyeceğim."

11.01.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM