İbrahim Tatlıses Kime NANKÖR Dedi?

İbrahim Tatlıses Kime NANKÖR Dedi?

Yaşadığı sağlık sıkıntılarının ardından sağlığına kavuşup, yıllar sonra sahnelere geri dönen İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

İbrahim Tatlıses-Gülçin Karakaya aşkı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Kendisinden 43 yaş küçük sevgilisiyle evlendiğini söyleyen 70 yaşındaki sanatçı, bir süre önce Karakaya ile sessiz sedasız yollarını ayırdı. İddiaya göre; 'İbo Show' çekimleri için sık sık İstanbul'a gelen İbrahim Tatlıses, sevgilisiyle yeniden barışmak istedi. Ancak Karakaya bu isteği reddetti.

'2. Sayfa'da yer alan habere göre; eski sevgilisi, İbo'nun telefonlara bakmadığı gibi bir de nispet paylaşımları yaptı. Bu durum, 'İmparator' lakaplı sanatçıyı kızdırdı.

478 bin takipçisi bulunan Twitter hesabından paylaşım yapan ünlü türkücü, isim vermeden eski sevgilisine sitemde bulundu. 7 çocuk ve 9 toruna sahibi sanatçı, şu ifadeleri kullandı: "Bazıları da vardır ki hiçbir şey yaşatmamışsa onları ne yapacaksın mesela? Ya hepten sileceksin ya da hiç anmayacaksın! Çünkü onlar anılmaya bile değmezler. İşte Allah insanları onlardan etmesin hele nankör hiç etmesin!"

13.01.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM