Ece Seçkin: Sahne kostümüne külot denilmiyor!

Ece Seçkin: Sahne kostümüne külot denilmiyor!

Müzisyen Ozan Doğulu, önceki akşam Gümüşsuyu'nda bir mekanda 50'nci yaş gününü kutladı. Doğum günü partisine katılanlar arasında yer alan şarkıcı, giydiği kıyafet ve ayakkabılarıyla dikkat çekti. Ece Seçkin, meslektaşı İzzet Yıldızhan'ın günlerdir magazin gündeminden düşmeyen "Sahneye külotla çıkmasınlar" açıklamasını değerlendirdi.

Ünlü şarkıcı, "İzzet Yıldızhan'ın sahne kostümleri ile alakalı bir açıklaması oldu. 'Sahneye külotla çıkılmaz' dedi. Neler söylemek istersiniz?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Bir sahne kıyafetini külot diye adlandırmak zaten çok komik. Bir şey diyemiyorum, 2022 yılındayız. Dünyanın her yerinde sahne için dikilen özel kıyafetler, mayolar... Ben de giyiyorum benim şahsıma söylenmedi ama aynısının benzerini giyerek sahneye çıkıyorum." Ece Seçkin, "Kadın olarak bir erkeğin bu kelimelerle hemcinsime, meslektaşıma eleştiri yapmasını kabul etmiyorum. İzzet Yıldızhan böyle dedi diye yarından itibaren mayoyla sahneye çıkmam diye bir durum olamaz" ifadelerini kullandı.

30 yaşındaki şarkıcı, "Burada benim en çok dikkatimi çeken şey şu oldu; 'Benim çocuğuma örnek oluyor' cümlesi. Sahneye çıkıp şov yapan bir kadın şarkıcının başka birinin çocuğuna örnek olma gibi bir hükmü yok. Bir çocuk örnek alacaksa kendi annesini, babasını örnek almalı. Sahnedeki kadınlara bunu kimse misyon olarak yükleyemez" şeklinde konuştu.

15.01.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM