Buse Varol Neyden Bıktı?

Buse Varol Neyden Bıktı?

Geçtiğimiz haftalarda "Buse'yi bugüne kadar öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim." diyen eşi Alişan'a destek veren Buse Varol, yeni açıklamalarda bulundu. Varol, "Bu konu o kadar çok konuşuldu ki bıktık artık!" ifadelerini kullandı.

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Alişan'ın eşi oyuncu Buse Varol, önceki gün Etiler'deydi. Arkadaşlarıyla birlikte bir mekanda kahve içen Varol, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Geçtiğimiz günlerde oğlu Burak'ı okula bırakırken park yüzünden bir veli ile tartışan Varol, okuldan kamera görüntülerini istediğini ve söz konusu kişiye dava açacağını açıklamıştı.

31 yaşındaki oyuncu, konuyla ilgili, "Burak o kadar çok korktu ki onu sakinleştirdim. Hemen dava sürecini başlatacağım. Yaklaşık bir dakika bekleyemediği için böyle bir şey yaptı. Sabah çocuğunu okula bırakıyorsun, seni bir dakika beklemeye tahammülü olmayan insanlar oluyor. Sabah sabah bana çattı, herhalde ruh hastası falan yani." ifadelerini kullandı.

Öte yandan Alişan, eşini öpüşme sahnelerinde oynamadığı için seçtiğini açıkladıktan sonra tepki çekmiş ve Çağla Şıkel ile sahneleri gündeme gelmişti. Alişan, "Orada kendi elimi öpüyorum." demişti. Buse Varol, o sahneyle ilgili, "Artık ne olur o soruyu sormayın. Bu konu o kadar çok konuşulduki bıktık artık!" dedi.

16.01.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM