Ceyda Düvenci: Kafa dengi bir iş bulamıyorum!

Ceyda Düvenci: Kafa dengi bir iş bulamıyorum!

Oyuncu Ceyda Düvenci, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Bir süredir ekranlarda yer almayan Düvenci, "Çok kafa dengi bir iş bulamıyorum." ifadelerini kullandı.

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Ceyda Düvenci, geçtiğimiz gün Nişantaşı'ndaydı. Düvenci, valede otomobilini beklerken gazetecilerle sohbet etti. Hafif makyaj ve dağınık saç stiliyle dikkat çeken 44 yaşındaki oyuncu, "Yeni imaj mı yaptınız?" sorusuna "Doğallığı çok seviyorum. Ekstra şeyler yapmayı sevmiyorum. Benim meselem temiz olmak. Cilt bakımımı düzenli yaptırıyorum. Onun dışında rimelimi sürüp çıkıyorum." yanıtını verdi. 

Kendisi gibi oyuncu olan Bülent Şakrak ile mutlu bir evlilik sürdüren Ceyda Düvenci, 14 Şubat Sevgililer Günü'nün yaklaştığı hatırlatılması üzerine, "Gününde yapılan şeyler bana çok anlamlı gelmiyor. Sanki sadece o gün için yapılıyormuş gibi... Sürprizleri severim." dedi.

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Düvenci, konuyla ilgili "Çok kafa dengi bir iş bulamıyorum. Senaryoyu beğenmiyorum. Senaryoyu beğensem yapımcısıyla çok kolay uzlaşamıyorum." şeklinde konuştu.

Ayrıca ilk kez dijitale iş yapacağını açıklayan ünlü isim, şubat ayında ekranlarda olacak film projesi için heyecanlı olduğunu ifade etti. Dijital hakkındaki düşünceleri sorulan Ceyda Düvenci, şu şekilde konuştu:

Dijital daha özenli. Orada bir reyting kaygısı yok. Kanala kaset yetiştirme telaşı yok. Dakikası belli ve kısa. Başı sonu belli ve performansını yaparken karakterin nereye gideceğini biliyorsun. Televizyonda öyle değil. Bir bölümde her şey değişiyor. Reytinglere göre her şeye karar veriliyor. Zaten dizi iki saat insanlık dışı bir performans. Oturup iki saat bir diziyi izlemek bile zor. Çekmenin ne demek olduğunu az çok biliyoruz.

16.01.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM