Fahriye Evcen'in En Büyük Üzüntüsü Ne?

Fahriye Evcen'in En Büyük Üzüntüsü Ne?

Burak Özçivit ile mutlu bir evlilik süren Fahriye Evcen, şu sıralar 'Alparslan Büyük Selçuklu' isimli diziyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Fahriye Evcen son olarak verdiği röportajda özel hayatında bilinmeyenleri anlattı.

Fahriye Evcen kendisine yöneltilen, "Hayat sana şimdiye kadar ne öğretti?" sorusuna şu yanıtı verdi, "Hayatın öğrettiği çok şey var, bunu böyle bir cümleye paketlemek çok zor.

Ama bütün detayları bir kenara bırakacak olsam, şöyle bir gözümü kapatıp genel resme baktığımda, yaşamda en önemli olgunun sevgi ve sevginin gücü olduğunu gördüm. Bizi besleyen, var eden, güçlendiren yegâne şeyin sevgi olduğuna inanıyorum. Dünyayı düzene sokacak olan en üst prensip de sevgi bence. Hayat bir armoni veya melodiyse, esas nota kesinlikle sevgi. Bu metaforu çok severim." 

Fahriye Evcen, "Kırmızı çizgilerin nelerdir? Neler seni çileden çıkarır? Sorusuna ise, "Kendini savunmakta zorluk yaşayan, yardıma ihtiyaç duyan birine yapılan haksızlığa tahammül edemem ve müdahale ederim" yanıtını verdi.

Fahriye Evcen en büyük üzüntüsünü ise şu sözlerle dile getirdi, "Hayat denen bir gerçek var, hayatın içinde acı-tatlı her şey bulunuyor. Mesela yaklaşık iki sene önce babamı kaybettim, bu benim için çok büyük bir kayıp ve acıydı."

16.01.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM