Merve Boluğur: Güzelliğimden Etraf Yamuluyor!

Merve Boluğur: Güzelliğimden Etraf Yamuluyor!

Kısa bir süre önce Erkan Şen ile aşk yaşadığı ortaya çıkan oyuncu Merve Boluğur, sosyal medyanın diline düştü. Photoshopla kalçasını büyütmeye çalışırken vitrini yamultan Boluğur, takipçilerinden gelen yorumlara da kayıtsız kalmadı.

Ünlü oyuncu Merve Boluğur (34), özel hayatı kadar Instagram hesabından yayınladığı fotoğraflarla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Sosyal medyayı aktif kullanan Boluğur, bu karesinde photoshopla kalçasını büyütmek isterken arkasındaki vitrini yamulttu. Ünlü oyuncunun takipçilerinin gözünden kaçmayan detaya yorum yağdı. Gelen yorumlara kayıtsız kalmayan Merve Boluğur, "Güzelliğimden etraf yamuluyor." sözleriyle karşılık verdi.

Öte yandan kısa bir süre önce işletmeci Erkan Şen ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Merve Boluğur, "Bana gerçekten çok değer veren bir adam. Fazla konuşmayı değil, yaşamayı seviyorum. Mutluyum, mutluluğum daim olsun, giderek katlanarak artsın. Birincisi bu... ikincisi; projelerimle ilintili isteklerim olur inşallah. Hatta oldu diyebiliriz." ifadelerini kullanmıştı.

Boluğur, ayrıca oyunculuktan elde ettiği tecrübelerini müzik alanına aktarmayı istediği için müzikle ilgilendiğini ve uzun dizi süreleri nedeniyle setlerden uzak durduğunu da açıklamıştı.

Boluğur, "Şarkı çalışmam var, sözlerini ben yazdım. Klibin senaryosu bana ait zaten. Çekimi yurt dışında yapmayı düşünüyoruz, güzel bir heyecan. Müziği çok seviyorum. Hem dinlemeyi hem de üretim kısmını... Şu an seçim yapmadım fakat klip için kumral biri olur erkek olarak. Ben kendi oyunculuk bilgimi müziğe aktarmayı istedim, senelerin birikimi var bende. Müziğe çok heyecan duymaya başladım, içimde böyle bir potansiyel olduğunu fark edince de buraya yönlenmeye başladım. Artık icraat kısmına geldim açıkçası. Bir proje var oyunculukla ilgili, onu hayata geçirmeyi istiyorum. Gelen işler de oluyordu. Kabul etmememin sebebi; uzun ve yorucu set saatleridir. Ben biraz kendi hayatımda kendime değer veren biriyim ve bu hayata bir kere geliyorum. Uzun süren bir işimiz var, asıl istediğim; kendi belirlediğim saatlerde çalışmak." demişti.

17.01.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM