Ersan Erdoğu'dan Bir Deli Mavi

Ersan Erdoğu'dan Bir Deli Mavi

Ersan Erdoğu'nun, ikici single çalışması "Bir Deli Mavi" sizi duygusal bir yolculuğa çıkarıyor. Müziği Ersan Erdoğu'ya ait olan "Bir Deli Mavi" adlı şarkının sözleri ise Ali Haydar Timisi imzası taşıyor.

"Bir Deli Mavi" 5 şarkılık bir projenin ilki ve diğer tüm eserlerin söz ve müziği Ersan Erdoğu tarafından yapıldı, önümüzdeki aylarda sırasıyla tüm proje yayında olacak.

Aranjörlüğü ve prodüktörlüğü tecrübeli müzik insanı Orhan Sancak tarafından yapılan "Bir Deli Mavi", Sancak Production etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Düzenlemesi Orhan Sancak tarafından hazırlanan şarkı; Erdem Sökmen, İstanbul Strings, Cengiz Ercümer ve Özdemir Güz gibi usta müzisyenleri de bir araya getiren bir proje oldu.

"Bir Deli Mavi" klibinde kızını kaybetmiş bir anne üzerinden zamanın hepimiz için bir gün tükeneceği ve sevdiklerimizle geçirdiğimiz her anın ne kadar kıymetli olduğu anlatılıyor. Klipteki çocuk oyuncuyu Ersan Erdoğu'nun kızı İpek Erdoğu canlandırıyor. Anne karakterini ise tiyatro oyuncusu Özge Erdemir üstlendi. Ferit Çetinkaya yönetmenliğinde kısa film tadında çekilen klip tüm sosyal medya platformlarında yayında.

19.01.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM