Seks kasedini birlikte sızdırdık, annesinin de haberi vardı!

Seks kasedini birlikte sızdırdık, annesinin de haberi vardı!

Gösteri dünyasında yıllardır konuşulan Kim Kardashian ve eski sevgilisi Ray J'nin 2007 yılında internete sızan seks kasediyle ilgili beklenmedik bir açıklama geldi. Üstelik bu açıklamayı yapan kişi de olayın taraflarından biri, yani Kardashian'ın eski sevgilisi Ray J'nin ta kendisi!

İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan Ray J, söz konusu seks kasedini, Kardashian'ın ileri sürdüğü gibi kendisinin sızdırmadığını tam tersine bu işi bilerek ve aralarındaki anlaşma uyarınca yaptığını söyledi.

Gerçek adı Ray Norwood olan Ray J, Kim Kardashian, annesi Kris Jenner ve kendisi arasında bir anlaşma olduğunu ve kasedin sızdırılmasının da bu ortaklık kapsamında gerçekleştiğini savundu. Ray J'nin iddiasına göre Kim Kardashian, bu kasedin sızdırılmasını başlangıçta kabul etmedi. Fakat annesi Kris Jenner'ın araya girmesiyle sonunda kabul etti. Ray J., Kardashian ve Jenner oturup bir anlaşma imzaladılar. Sonuç olarak üç kasedin sızdırılması için anlaşma sağlanmış oldu. Şu ana kadar ise sadece bir tane kaset yayınlandı. Geri kalan görüntülerin, Kim Kardashian'ın evindeki yatağın altında bir spor ayakkabı kutusunun içinde saklandığını da belirtti Ray J.

06.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM