Hande Yener: Çılgınlığı seviyorum!

Hande Yener: Çılgınlığı seviyorum!

Beylikdüzü'nde bir mekanda konser veren Hande Yener, tarzının pop müziğin kraliçesi Madonna'ya benzetilmesi üzerine "Ne kadar özgürseniz o kadar sahnenizi etkiliyor" dedi. Ünlü şarkıcı, son dönemde tartışma konusu olan iddialı sahne kostümleri hakkında ise söz konusu spekülasyonların yaptıkları işi basitleştirdiğini söyledi.

Fit hali ve güzelliği ile yıllara meydan okuyan Hande Yener, önceki gün Mask Beach'te verdiği konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. "Dünya starları ve bir de siz böyle çok tarz giyiniyorsunuz. Bu tarzı Madonna'ya benzettik. Siz neler söyleyeceksiniz?" sorusuna ünlü popçu, şu karşılığı verdi: 
"Biraz çılgınlığı seviyorum, ruhuma göre giyinince de sahneyi çok etkiliyor kostüm. Ne kadar özgürseniz o kadar sahnenizi, yaptığınız işi etkiliyor. Rahat olması da önemli ama ruhunuzu ve tarzınızı yansıtması da önemli. Çünkü sahne de bizim hayal dünyamız. O yüzden son zamanlardaki spekülasyonlar bizim yaptığımız işi basitleştiriyor. Hepimizin emeği var. Fiziğimizi hazır tutuyoruz sadece kostümlerimizi değil ve çok ciddi ekipler var arkamızda."

08.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM