İrem Derici ve Cem Belevi arasında sular durulmuyor!

İrem Derici ve Cem Belevi arasında sular durulmuyor!

Şarkıcı İrem Derici (35), kendisini daha önce Best Model ve 'İşte Benim Stilim' yarışmalarına katılan 25 yaşındaki model aldattığı iddia edilen meslektaşı Cem Belevi'ye (34), "Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatında mutluluklar" göndermesi yaptı. 'İhanet' haberleri magazin gündemine bomba gibi düşürken, Cem Belevi'den ilk açıklama geldi. "Ses katıtlarını yayınlarım" diyen İrem Derici'nin yeni paylaşımı ise olay yarattı.

İlişkileri bir dargın bir barışık giden çift yine ihanet iddiası nedeniyle ayrıldı. Cem Belevi'nin, sevgilisi İrem Derici'yi 1997 yılında Moskova'da dünyaya gelen, aynı zamanda oyunculuk eğitimi de alan model Nergis Nesrullayeva ile aldattığı konuşuluyor. İddiaya göre; olayı duyar duymaz Nesrullayeva'yı arayan şarkıcı, duydukları karşısında şoke oldu. Modelin, Belevi'yle ilişkisini kabul etmesinin ardından Derici, ikinci defa barıştığı sevgilisini terk etti.

Olay sözler üzerine nasıl bir tavır sergileyeceği merakla beklenen Cem Belevi, katıldığı ödül töreninde basın mensuplarının karşısına çıktı. Şarkıcı, biten ilişkisi hakkında şu açıklamayı yaptı:


"İlişkimle ilgili konuşmayı sevmiyorum ama paylaşım yaptığı için birkaç şey söylemek istiyorum, kendisine de ilettim zaten. Aslında biz İrem'le daha önce ilişkimizi noktaladık. Bunu duyurmak istemedi, benden de rica etti. Özel bir sebebi var, kendisine ve ilişkimize saygı duyduğum için o da bende kalacak. Her şeyden önce karşımda bir kadın var, çok değerli bir meslektaşım var, çok güzel de bir yürek var. Artık onu ne fevrileştirdiyse, ne öfkelendirdiyse bilmiyorum, bir şeyler paylaşmış. Ben kendisini çok sevdim. Hepimiz ilişki yaşıyoruz, inişli çıkışlı. Yürütemedik olmadı. Ben aşk şarkıları yazan, dolu dolu yaşayan, hisleriyle hareket eden bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum. Yok aldatma, yok başka başka şeyler! Böyle bir şey olabilir mi? Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı, olamaz da. Benim aşka böyle bir bakış açım yok. Hala kendisini çok seviyorum, hala çok saygı duyuyorum. Fevrice ağzından çıkanlara, söylediklerine takılmıyorum. Canı sağ olsun. İçi rahat olsun, benim de içim çok rahat. Asla kendisini aldatmadım. Hiçbir kadını aldatamam, beceremem böyle şeyleri. Aşkımı coşkuyla yaşayan bir insanım."

Cem Belevi'nin "Aldatmadım" sözlerinin ardından İrem Derici yeni bir paylaşım geldi. "Ses katıtlarını yayınlarım" diyerek 'ihanet' iddiasının arkasında duran şarkıcı, şu ifadeleri kullandı: 
"Über samimiyetsiz açıklamayı izledim. Ben birkaç saat uyuyup uyanayım, her şeyi anlatayım. Sıktı artık bu sahtekarlık. A'dan Z'ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi, ne dersin? 'Yaz sonuna kadar İrem'i şutlarım zaten, şu takvimi bir doldurayım, şimdi kötü çocuk imajı çizemem' mi olsun ilk konuğumuz, yoksa alevler attığın influencer'lar mı, sen seç. Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim mevzuya, bana fark etmez."

10.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM