Aleyna Tilki: " Son 30 yılda benim yakaladığım başarıya ulaşan bir Türk sanatçı yok"

Aleyna Tilki:

Son günlerde yeni şarkısı 'Al ya da Bırak (Take It or Leave It) ile gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, bir partide sahne aldı. İddialı kıyafet seçimiyle dikkat çeken genç şarkıcı, "Son 30 yılda dünyada benim yakaladığım başarıya ulaşan başka bir Türk sanatçı yok" sözleriyle meslektaşlarına adeta meydan okudu.

Aleyna Tilki, Medet Anlı'nın ev sahipliğinde gerçekleşen Hayatpark yaza merhaba partisinde sahne aldı. Çatalca'da gerçekleşen konsere iddialı bir sahne kostümüyle sahneye çıkan Tilki, iki saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi. Sahne öncesi gazetecilerin sorularına cevap veren şarkıcı, yakın zamanda Türkçe albümü ve yabancı bir şarkısıyla müzikseverlerin karşısında olacağını söyledi.

Son şarkısıyla ilgili de konuşan Tilki, "Şarkım 80 ülkede listeye girdi. Globalde ilk Türk kadın şarkıcı olarak listeye girdim. Daha ne diyebilirim ki, yapılan eleştirilere kapak olsun. İtinayla kapak yapılır. Son 30 yılda dünyada benim yakaladığım başarıya ulaşan başka bir Türk sanatçı yok. Ben yakaladığım bu başarıyla diğer gençlere kapı açtım aslında. Bundan dolayı da ayrıca mutluyum" diyerek kahkaha attı.

'Take It Or Leave It' adlı şarkısının klibi hakkında yapılan eleştirileri de değerlendiren Aleyna Tilki, "Evet çok olumsuz eleştiri var ama bir o kadarda aklı başında yorumda bulunan var. Ben alışkınım bu duruma. İlkokulda dahi böyleydi. Adıma hep dedikodu çıkartırlardı. Star doğunca böyle şeylerde olabiliyor" diye konuştu. �

10.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM