Buse Varol ve Merve Tektaş birbirlerini sildi!

Buse Varol ve Merve Tektaş birbirlerini sildi!

Alişan'ın eşi Buse Varol ile Selçuk Tektaş'ın eşi Merve Tektaş'ın arası açıldı. Varol'un Alişan'a "Biraz da ailenle ilgilen" sözünden rahatsız olduğu iddia edilen Tektaş, Buse Varol'u sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı. Varol da eltisini sildi.

Şarkıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, geçtiğimiz yıl temmuz ayında koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. 41 yaşında vefat eden kardeşinin ardından zor günler geçiren ünlü şarkıcı, "Artık 4 çocuğum var." diyerek yeğenleri Eyşan, Ceylan ve yengesi Merve Tektaş'a kol kanat germişti. Ancak Buse Varol'un, eşine "Yeğenlerin ve yengenle ilgilen ama bizi de ihmal etme." uyarısında bulunduğu ileri sürüldü.

İddialara göre, Buse Varol'un sözlerinden rahatsız olduğu konuşulan Merve Tektaş'ın eltisiyle arası açıldı.

Gerilimin artmasıyla iki elti, Selçuk Tektaş'ın doğum gününde sosyal medyada birbirlerini takipten çıkardı.

Merve Tektaş, bir yıllık sessizliğini merhum eşinin doğum günü için yaptığı paylaşımla bozdu. Eşi ile çekilen fotoğrafını Instagram'dan yayınlayan Tektaş, gönderisinde şu ifadeleri not düştü:

Seni, sen giderken gelen yağmurlara emanet ettim.
O çok sevdiğin kır çiçeklerine, vazgeçerek sonbahardan,
Seni taze ilkbaharlara emanet ettim.
Seni çıkmaz sokaklardan uzun yollara,
Karanlıktan, aydınlığa emanet ettim.
Derinlerden bulutlara, siyahlardan beyazlara emanet ettim.
Tüm yazgıları silip ellerimle, seni başka bir kadere emanet ettim.
Seni kendimden sakınıp, bir başka kalbe emanet ettim.
Seni bir felaketten esirgeyip, bir umuda emanet ettim.

Yengesinin paylaşımına yorum yapan Alişan, "O benim canımın yarısıydı... Gittiğinden beri her şey yarım... Çok özledim çok... 12 Mayıs'lar artık hep hüzün, hep karanlık..." sözleriyle karşılık verdi.

Ünlü şarkıcı, ayrıca Selçuk Tektaş'ın doğum gününde kardeşiyle birlikte çekilen çocukluk fotoğrafını da yayınladı. Alişan, paylaşımına "Benim canımın yarısısın, can parçamsın sen. Gelmeseydi keşke hiç 12 Mayıs… Sen yoksun ama biz hep sen varmışsın gibi yaşayacağız ve her şey sen varmışssın gibi devam edecek. Emanetlerin ben nefes aldığım sürece benimle... 'Abi' deyişini, sesini, varlığını çok özledim. Bugün senin doğum günün ama sen yoksun. Ne diyebilirim ki... 12 Mayıs bizim için artık karanlık. Beni hiç üzmedin, beni hep gururlandırdın, Allah senden razı olsun. Eliz'le Burak'ın biricik amcası canım Selçuk'um seni çok seviyorum." notunu düştü.

Alişan'ın eşi Buse Varol da daha önce Selçuk Tektaş ile birlikte çekildiği fotoğrafını "Çocuklarımın sevgi dolu, merhametli, güzel kalpli amcası... Cennette olduğuna eminim. Burak ve Eliz'in seni tanıyarak büyümesini çok isterdim. Eliz her gün senin fotoğraflarını öperek 'ammo' diyor. Keşke bir kerecik bile duyabilseydin. Bugün doğum günün... İyi ki bu dünyaya gelmişsin, geçmişsin bu dünyadan. Seni iyi ki tanıdım. Sen herkesten çok farklıydın. Kalbimde öyle kalacaksın..." sözleriyle yayınladı.

12.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM