Tarkan, Bilge Öztürk'e evlenme teklifi etti mi?

Tarkan, Bilge Öztürk'e evlenme teklifi etti mi?

Fotoğrafçı Bennu Gerede'nin oğlu Daren Gerede Erkaya ile ilişkisini sürdüren Bilge Öztürk, "Daha önce hiç evlilik teklifi aldınız mı?" sorusuna verdiği yanıtla 7 yıl aşk yaşadığı megastar Tarkan'ı akıllara getirdi. Öztürk, "Tabii ki. Bu konulara fazla girmeyelim" şeklinde konuştu.  Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Geçtiğimiz hafta sevgilisi Daren Gerede Erkaya ile birlikte Fas'ın Tanca şehrine tatile giden Bilge Öztürk, döner dönmez Nişantaşı'nda görüntülendi. Tatil deneyimini gazetecilerle paylaşan Öztürk, eline yaktığı kınayı muhabirlere gösterdi. Bilge Öztürk, "Aklımda kına yaptırmak yoktu. Herkül mağarasını gezmeye gittiğimizde kına yapan biri geldi. İsmimi yazdırdım. Çok hoşuma gitti. Daren'lerin aile evi var, orada kaldık. Daren, annem, kardeşler, Berna'nın sevgilisi hep birlikte gittik. Bennu (Gerede) Hanım Los Angeles'ta olduğu için bizimle olamadı." şeklinde konuştu.

Daren Gerede Erkaya ile ilişkileri tam gaz devam eden Öztürk, "evlilik" hakkında gelen sorular üzerine açıklama yaptı.

Bilge Öztürk, "Olumlu ya da olumsuz bir fikir belirtmek istemiyorum. Evlilik olduğu zaman kendinden olsun. Olsun diye de can atmıyorum. Olursa da karşı değilim. Aşağı yukarı 11 ay oldu, çok mutluyuz. Bu kadar yıl evliliği önemsiyor olsaydım bir adımda bulunurdum. Evlilik benim açımdan etkisiz eleman. Olması ya da olmaması önemli değil. Arayacağım kurum değildir. İki kişi arasındaki güçlü bağa inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Öztürk, "Daha önce hiç evlilik teklifi aldınız mı?" sorusuna verdiği yanıtla 7 yıl aşk yaşadığı megastar Tarkan'ı akıllara getirdi. Ünlü isim, "Tabii ki. Bu konulara fazla girmeyelim." dedi.

12.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM