Melike Öcalan: Bir Daha Mehmet Ali Erbil ile Yan Yana Gelmek İstemiyorum!

Melike Öcalan: Bir Daha Mehmet Ali Erbil ile Yan Yana Gelmek İstemiyorum!

Mehmet Ali Erbil, önceki gün düzenlenen ödül töreninde sunucu Melike Öcalan ile yaşadığı diyalogla gündeme gelmiş ve sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki çekmişti. Yaşanan bu olayın ardından Melike Öcalan'dan Mehmet Ali Erbil açıklaması geldi.

Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir ödül törenine katıldı. Ödül vermek için sahneye çıkan Mehmet Ali Erbil'in, sahnede herkesin içinde gecesinin sunucusu Melike Öcalan'a söyledikleri sosyal medyada gündem oldu. Erbil, programın sunucusu Melike Öcalan'a yönelerek, "Çok güzelleşmişsin sen. Elimi değdirdiğim herkes meşhur oluyordu. Bir sana değdiremedim elimi." ifadelerini kullandı. 

Mehmet Ali Erbil'in bu sözleri sosyal medyada büyük tepki gördü. Bazı kullanıcılar Mehmet Ali Erbil'in ifadelerinin taciz niteliğinde olduğunu savundu.

TV8'de yayınlanan magazin programına telefonla bağlanan Melike Öcalan, yaşananlarla ilgili açıklama yaptı: "İki gündür olayın etkisinden çıkamıyorum. Böyle bir şeyle anılmak can sıkıcı bir şey açıkcası. Ne diyebilirim ki üzücü bir şey. Sahnede neye uğradığımı şaşırdım ben toparlamasam konu farklı bir yerlere gidecekti biraz sakin kalmaya başladım. Mehmet Ali Erbil okumuş bir insan bir kadının başarısıyla bir yerlere gelmesine şaşırması çok üzücü. Bir erkeğin elinin değmeden bir kadının başarılı olmasına şaşırdı. Şaka dediğiniz komik olur bu komik değildi. Profesyonel olarak işimi yaparım ben ama bir daha Mehmet Ali Erbil'le yan yana gelmek istemem."

12.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM