Katie Price'ın ailesinden bebek müdahalesi!

Katie Price'ın ailesinden bebek müdahalesi!

Sık sık estetik yaptıran ve bu estetikler için Türkiye'ye gelen İngiliz şarkıcı ve model Katie Price hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Ailesinin, beş çocuğu bulunan Price'ın nişanlısı Carl Woods'tan çocuk sahibi olmaması için bir 'bebek müdahalesi' yapmaya hazırlandığı iddia edildi. 

Ünlü isim ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. Eski modelin yakın çevresinden bir kaynağa göre; Katie Price'ın ailesi, altıncı çocuğuna sahip olmak isteyen şarkıcı için bir 'bebek müdahalesi' yapmayı planlıyor.

43 yaşındaki eski model, henüz 'şeytanlarıyla savaşmadığı' için altıncı bebeğini doğurma konusundaki kararlığıyla ailesini derinden endişelendirdi.

Kaynak, ünlü ismin ailesinin, Price'ın bir dargın bir barışık aşk yaşadığı nişanlısı Carl Woods'dan ilk çocuğuna sahip olmaya çalıştığını öğrenmeye kendilerini hazırladıklarını söyledi. 

Şarkıcının yakını, Closer'a konuşarak şu ifadeleri kullandı: "Katie başka bir bebeğinin olmasını istediğini ve bunu çok seveceği gerçeğini gizlemedi, ama arkadaşları ve ailesi çok endişeli. Katie'nin şu anda kendi sorunlarına ve beş çocuğuna odaklanmasını istiyorlar. Altıncı çocuğu yapmasının hem yeni doğacak olan bebek, hem de diğer çocukları için sorumsuz ve adaletsiz olduğunu, ayrıca tüm bunların Katie'nin sınırlarını zorlayabileceğini düşünüyorlar. Üstelik Katie, Carl ile daha yeni barıştı."

Kaynak, Price'ın ailesinin, ünlü yıldıza halihazırda sahip olduğu beş çocuğa odaklanması ve sağlıklı kalmaya çalışması için yalvardığını iddia etti.

12.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM