Almeda Abazi: Miley Cyrus, Tolgahan orada yokmuş gibi davrandı!

Almeda Abazi: Miley Cyrus, Tolgahan orada yokmuş gibi davrandı!

Tolgahan Sayışman ile beş yıldır mutlu bir evlilik sürdüren Almeda Abazi, ünlü oyuncunun "Miley Cyrus eşime asıldı. Rahatsızlık duyacağım kadar samimi hareketlere girdi" itirafı sonrası ilk kez konuştu. İki çocuk annesi 30 yaşındaki güzel, "Tolgahan eksik anlatmış" diyerek, çok konuşulan olaya dair detay verdi.

Almeda Abazi, önceki gün Le Meridien İstanbul Etiler'de güneş gözlüğü koleksiyonlarının tanıtıldığı etkinlikte görüntülendi. Çocuklardan dolayı etkinliklere çok katılamadığını belirten Almeda Abazi, "Gözlük hastasıyım sevdiğim zaman alırım. Takmadığım gözlüklerim var" dedi.

Eşinin dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Miley Cyrus hakkında yaptığı çarpıcı itiraf hakkında ilk kez konuşan Almeda Abazi, şu ifadeleri kullandı:  "Orada olduğunu fark etmemiştim. Tolgahan 'Sürekli bakıyor' dediğinde, ona bakıyor diye düşündüm. Çünkü o durumlara çok alışkınım. Ona baktığımda 'Aa' deyince hemen masamıza geldi ama Tolgahan eksik anlatmış. İnsanlar sanki sadece bana bakmış gibi sandı. Herkes herkese bakabilir, öyle değil. Masama geldi, 'çok güzelsin' dedi. Tolgahan orada yokmuş gibi davrandı. Ben de kendisini çok beğeniyorum. Rahatsızlık duymadım."

Tolgahan Sayışman, geçtiğimiz günlerde 'Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet' programına konuk olmuş, "Bir ünlüyle unutulmaz anın nedir?" sorusuna verdiği cevapla çok konuşulmuştu. Yakışıklı oyuncu, "Miley Cyrus'ın eşime asılması. Los Angeles'ta bir restoranda bana baktığını zannettim sandım ama eşime bakıyordu. Benim rahatsızlık duyacağım kadar samimi hareketlere girdi" demişti.

12.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM