Serdar Ayyıldız ve Ekin Özmen'den 'Unut Beni'

 Serdar Ayyıldız ve Ekin Özmen'den 'Unut Beni'

Avrupa 'da ve Orta Doğu 'da geniş bir hayran kitlesine sahip olan , yaptığı başarılı çalışmalarla milyonlarca kitleden dinlenme rekoru kıran çalışmalara imza atan, bir çok ünlü isimle proje albümleri ile ses getiren , aynı zamanda yeni genç yorumculara da müzik kariyerinde destek veren; Ünlü prodüktör, dj ve aranjör Serdar Ayyıldız yeni çalışmasını "Feza Sound" etiketiyle yayınladı.

Bir dönemin kült şarkılardan pop – slow klasiği olan, söz ve müziği Adnan Fırat'a ,düzenlemesi ise Serdar Ayyıldız'a ait. "UNUT BENİ" isimli cover şarkı Serdar Ayyıldız'ın keşfettiği sosyal medya fenomeni başarılı yorumcu Ekin Özmen yorumuyla yepyeni bir proje haline geldi.

Hatrı sayılır bir takipçi kitlesi olan Ekin Özmen; uzun süre müzik sektöründe adından söz ettirecek bir yeteneğe sahip.

Serdar Ayyıldız, şarkının duygusal yapısını bozmadan Elektronik bir altyapıyla Pop ve Trap müzik seven dinleyicinin playlistler'inde sıkça yer vereceği bir esere imza attı. Video klip; Tolgahan Tombas yönetmenliğinde; şarkının duygusuna uygun Bohem tarzda çekildi. Serdar Ayyıldız feat Ekin Özmen "Unut Beni" isimli yeni cover şarkı video klibi ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.

13.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM