Tuğba Altıntop: Çocuklarım 'Bizi neden babama verdin?' diye sordu!

Tuğba Altıntop: Çocuklarım 'Bizi neden babama verdin?' diye sordu!

Mankenlik ve şarkıcılık derken son olarak tiyatro sahnelerinde boy göstermeye başlayan Tuğba Altıntop, 1996'da Miss Turkey güzeli seçilmiş, aynı yıl Rafet El Roman'la dünyaevine girmişti. Ünlü şarkıcı ile 2003'te biten evliliğinden Su Elnur ve Şevval Su isminde iki kız çocuğu olan Altıntop, boşanma süreci ve 'Çocuklarını bırakıp gitti' haberleri hakkında '2. Sayfa' canlı yayınında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

1995'te komedi türündeki 'Zampara Seyfettin' filminde rol alan, 2007'de 'Sana Söylüyorum' albümü ile müzik kariyerine başlayan, son olarak bir arabesk müzikali olan 'Şaşkın Demokrat' tiyatro oyununun kadrosuna dahil olan Tuğba Altıntop, TV8'de ekranlara gelen 2. Sayfa'nın canlı yayınına katıldı. "Dünya üç günlük; dün, bugün ve yarın. Bu herkes için geçerli Dünü yaşadık, yarın ne olacağı belli değil, bugün buradayım" diyen ünlü isim, geçmişte yaşadığı sıkıntıları anlattı.

Programın sunucuları, "1996 yılında evlendiğin Rafet El Roman, ayrıldığında kızların Su ve Şevval'i Almanya'ya götürdü. 2003 yılında havalimanında bağırarak ve ağlayarak 'Beni kızlarımdan koparma' demen gözlerimizin önünden gitmiyor. Velayeti kaybetmiştin" yorumunda bulundu. Bu sözler üzerine Altıntop, "Boşanabilmek için velayeti vermiştim çünkü o dönem boşanamama sorunumuz vardı. Acısı ve yarası... Her şey geçti. Yaklaşık dört yıl kızlarımı göremedim. Bunların hepsinin üzerine filizlendirdiğimiz goncagüllere bakmak lazım. Yaşamayan bilmez" cevabını verdi.

Tuğba Altıntop, "Kızların anne ve baba arasındaki bütün çatışmaları hissettiler. Çocuklar ileride 'Ne yaptınız bize?' deme hakkına sahip değil mi?" sorusu üzerine şunları söyledi:

Bu tatsızlık uzarsa tabii ki psikolojiler bozuluyor. O süreçte 'Anne neden bizi bırakıp gittin?' dediler. 'Türkiye'nin adaletine güvendiğim için kızım' dedim. Almanya'da kendimi yalnız hissedecektim. Şu anda beni çok iyi anlıyorlar. 'Anne evet haklısın' diyorlar. Babalarıyla da kendi aralarında konuşmuşlardır. Ben, kızlar ve Rafet aile olarak yan yana geldiğimiz zamanlarda sadece güzel şeyleri konuşuyoruz. Artık o kadar geçti ki ben sadece gülüyorum. Yapılacak olan işlere, kızlarımınız hedeflerine bakıyoruz. Sadece biraz sukunet.

17.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM