Oktay Kaynarca: Ben yer miyim bu soruları?

Oktay Kaynarca: Ben yer miyim bu soruları?

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde 'Hızır Çakırbeyli' karakterine hayat veren Oktay Kaynarca, önceki gece Arnavutköy'de bir mekanda görüntülendi. Çıkışta muhabirlerle sohbet eden Kaynarca, ekranlara döneceği yönündeki haberlerle ilgili konuştu.

Önceki akşam Arnavutköy'de Mavra adlı mekanda Yönetmen Onur Tan'ın DJ performansını dinlemeye gelen Oktay Kaynarca, çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtladı. Hakkındaki iddialara açıklık getiren 57 yaşındaki ünlü isim, "Yeni bir projeye başlıyoruz. Cast kısmı henüz detaylandırılmadı ama adı 'Ben Bu Cihana Sığmazam' oldu" dedi.

Oktay Kaynarca, "Dizi çekimleri için düşünülen yerlerden biri de Özbekistan'mış. Özbek gelin gelir mi ?" sorusuna da yanıt verdi. Ünlü isim, "Ben yer miyim bu soruları? Yok öyle bir şey, bekarlığa devam" diye konuştu.

Yaz için tatil yapmayacağını ve tek kişilik bir oyun planının olduğunu söyleyen Kaynarca, yakın zaman içinde Bodrum'a gittiğini hatta çok üşüdüğünü kalorifer ile ısındığını söyledi.

Ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin dijital ortamda yeniden çekileceği ve kendisinin kadroda olmadığı haberleri ortaya atılmıştı. Bu konu hakkında açıklama yapan Kaynarca, şu ifadeleri kullanmıştı... "Benim haberim yok, biz yokuz. Biz projenin içinde değiliz, öyle bir şey varsa da haberimiz yok. Bu konu ile ilgili karar mercii ben değilim." "Bu konuları diğer arkadaşlar ile konuşursanız daha sağlıklı olur ama bizi uzaktan yakından hiçbir şekilde ilgilendirmiyor, bir bilgimiz de yok."

17.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM