Atiye'den 9 Yıl Sonra 9 Şarkı

Atiye'den 9 Yıl Sonra 9 Şarkı

Atiye, Türkiye'nin ilk fusion pop albümü 'Deli İşi'ni dinleyicileriyle buluşturuyor. Dokuz şarkıdan oluşan Mikslarj etiketli albüm Atiye'nin dokuz yıl aradan sonra yayınladığı ilk albüm.

Sibel Algan, , Burcu Tatlıses Murat Güneş Zeki Güner gibi önemli isimlerin yazdığı şarkıların bulunduğu 'Deli İşi'nde tüm şarkıların düzenlemesi albümdeki birçok şarkının bestesine de imza atan Erol Sebebci'ye ait.

Enerjik çıkış şarkısı "Dalgana Bak"ta bize başkalarının ne dediğini düşünmeden, kalbimizin sesini dinlememizi öğütleyen Atiye, "Kendime Not" isimli trap pop şarkısının son bölümündeki rap performansıyla dinleyicileri şaşırtacak.

'Ses Seda Yok', 'Allem Kallem' sonrası Deli İşi'nin yayınlanmasıyla birlikte albümün çıkış şarkısı 'Dalgana Bak' video klibi ile yayında olacak.

Niladri Kumar, Kala Ramnath, Rakesh Chaurasia, Sabir Khan gibi dünyaca ünlü maestrolarin yer aldığı bu albüm Yunanistan, Hindistan ve Türkiye'de kaydedildi.

Yeni video klip 'Dalgana Bak' Londra'da 3 günde çekildi.

Dalgana Bak'ın video klibi Londra'da yaşayan yönetmen Irmak Altıner tarafından 8mm film kamerasıyla çekildi. Çekimleri 3 gün süren klip için Londra metrosu set için özel olarak kapatıldı. Klip ayrıca Londra'da Hackney, Shoreditch, Bethnal Green ve Dalston'da çekildi.

Atiye'nin Londra sokaklarında çekilen video klibinin fotoğraf çekimi (tercihi: Zendaya - Keira Knightley gibi ünlülerin portre fotoğrafçısı) Emily Hope tarafından gerçekleştirildi. Styling'de Ece Özel ile çalışan Atiye tamamı kadınlardan oluşan takım ile çalıştı. Özgürlük ve refah hissiyatı aktarmaya odaklanan video ile Atiye dinleyicisini özgür hissetmeye davet ediyor.

18.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM