İbrahim Tatlıses: 'Ben Kimseye El Öptürmem'

İbrahim Tatlıses:  'Ben Kimseye El Öptürmem'

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses (32), dört yıllık sevgilisi, kendisi gibi şarkıcı olan Levent Dörter (41) ile 16 Mayıs'ta evlilik yolunda ilk adımı attı. 70 yaşındaki türkücünün nişan töreni sırasında damadına elini öptürmediği görüntüler sosyal medyada çok konuşuldu. Gözlerin çevrildiği Tatlıses'ten konuyla ilgili ilk açıklama geldi.

Yüzükler takıldıktan sonra nişanlısını öpmek isteyen Levent Dörter'e, İbrahim Tatlıses engel olarak öpmesini istemedi. Tatlıses, kurdelelerin kesilmesinin ardıdnan elini öpen kızını alnından öperek tebrik etti. Levent Dörter de Tatlıses'in elini öpmek istedi ancak sanatçı damadını geri çevirerek, yanaklarından öptü. Bu anlar sosyal medyada gündem olurken, dikkat çeken bir görüntü veren ikili arasında sorun yaşandığı dedikoduları yayıldı. 

'İmparator' lakaplı İbrahim Tatlıses, yaklaşık 500 bin takipçisinin bulunduğu Twitter hesabından konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

'2. Sayfa'ya sesleniyorum. Ben sadece damadıma değil, kimseye el öptürmem. Bunu tüm camia bilir. Ayrıca damadım da çok terbiyeli ve edepli bir delikanlıdır.

18.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM