Çağla Şıkel: 'Başkalarının hayatını kurcalamıyorum!'

Çağla Şıkel: 'Başkalarının hayatını kurcalamıyorum!'

Podyumların en başarılı isimlerinden biri olan Çağla Şıkel, önceki gün katıldığı bir davette basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Cennet Mahallesi dizisi nedeniyle 'Victoria's Secret' defilesinde yer alamadığı iddialarına açıklık getirdi.

43 yaşındaki Şıkel, "Aşka hazır olmak ya olmamak diye bir şey yok ama benim önceliğim ailem, sonra işim. Bu araya sıkışabilecek birileri olduğu zaman kendine yer edecektir. 'Böyle bir boşluk var, gelsin oraya puzzle gibi oraya otursun, vay orası boş' falan öyle bir şey yok. Öncelik çocuklarım ve onların mutluluğu" şeklinde konuştu.

Bodrum'u çok sevdiğini ancak geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılı da çocuklarının, babası Emre Altuğ'la görüşmeleri için Çeşme'de geçireceklerini söyleyen Çağla Şıkel "Bu yaz Çeşme'de olacağız, biraz Bodrum'daki evi kapattık gibi oldu, çocukların çok istemesi, çocukların babasının Çeşme'de olması, sebebiyle yine o evi kiraladık. Ben çok Bodrum aşığım, geçen yıl gidemedim ve çok özlüyorum" dedi.

"Yaşlanmak doğal bir süreç, ellisinde nasıl olacağım bilmiyorum, kendine iyi bakan, çalışan üreten bir kadın olacağım. Organlarımızla alakalı yapacağımız en iyi şey beslenmek, spor yapmak. Bu dönemde herkes meydan okuyor zamana sadece ben değil, kendine iyi bakan bir sürü kadın var."

"İyi besleniyorum erken yatıp erken kalkıyorum, spor yapıyorum, kalabalıklardan, kötü arkadaşlardan, dedikodudan, başkalarının hayatını kurcalamaktan uzak durduğum için tek odak kendi hayatım. Sadece onla ilgileniyorum. Başka bir şeyle ilgilenmemek bana iyi geliyor."

19.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM