İrem Derici, Cem Belevi'ye 'ÇÖP' Dedi!

İrem Derici, Cem Belevi'ye 'ÇÖP' Dedi!

Türkiye Marka Zirvesi, görkemli bir törenle Özlem Yıldız'ın sunumu ile gerçekleşti. Gecede sahne alan İrem Derici, geçtiğimiz günlerde olaylı bir şekilde ayrıldığı Cem Belevi ile ilgili yine çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Şarkıcı, "Anneniz ve babanızın ayrılık haberleri çıktı" sorusuna verdiği yanıtla olay oldu.

2021 yazından itibaren ilişkileri bir dargın bir barışık devam eden Cem Belevi-İrem Derici çifti yine ihanet iddiasıyla yollarını ayırdı. Belevi'nin kendisini manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı haberlerinin ardından sosyal medya hesabından flaş bir paylaşımda bulunan Derici, meslektaşına yönelik isim vermeden hakarete varan ifadeler kullandı.

"İrem Hanım tatil var mı?" sorusuna ünlü şarkıcı, ''21 Mayıs'ta Van'dayım. Oradan İzmir'e geçeceğim, iki gün Çeşme'deyim. Beklerim, selülit sezonumuz açılmıştır. Daha önceden de çektikleriniz var 'Bunları da yeni çektik' diye koyabilirsiniz. Çünkü selülit yoğunluğum aynı, hiçbir şey değişmedi. Spor yaptım iki hafta, bıraktım aynen geri geldiler. Bu kadar nankör bi spor görmedim, bıraktığın anda her şey geri geliyor, kilosu da selüliti de. Sonra oradan geri dönüyorum ve turne devam ediyor. Bu yaz tatil yapamayacağım gibi bir şey'' dedi.

"Anneniz ve babanızın ayrılık haberleri çıktı" sorusuna ünlü şarkıcı, "O da mı çıktı? Ama o benim annem değil. Annem ile babam 1992 yılında boşandılar, ben yeş yaşındaydım. Ben çok sorunlu bir çocuk olduğum için benim okul problemlerim, buna ekleyebileceğiniz bir sürü problem. Mevzusu geçen hanım benim babamın eşi. Aralarında ne geçti, ne oldu hiçbir fikrim yok. Gram umurumda değil. Babam da keza benim aşk hayatımı gram umursamaz. O yüzden sırf adamcağız ünlü babası diye devamlı boşanma haberlerinde. Ben de boşanalı bu arada yedi yıl oldu. Allah mutlu mesut etsin iki tarafa da başarılar diliyorum hayatlarında. Babam da umarım daha fazla çocuk yapmaz, yeter" dedi.

"Cem Bey bir yerlerde sahne alsa buna karşı çıkar mısınız?" sorusuna sinirlenen Derici ''Bana çöp sormayın olur mu?" yanıtını verdi. Konser sırasında bir seyircinin 'Cem seni kaybetti' demesi üzerine ünlü şarkıcı, "Bırakın şu çöpü, eğlenmemize bakalım" dedi.

20.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM