Keremcem: Sadece çocuk için evlenmem!

Keremcem: Sadece çocuk için evlenmem!

"Hayatımda üç kez âşık oldum" diyen Keremcem, aşkın ömrünün üç yıl olduğu kuralının doğru olduğuna inandığını söyledi. İşine aşık biri olduğunu belirten 44 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu, "Evliliği sürdürmek zor, bir de çocuk varsa çok daha zor" açıklamasını yaptı.

'Eylül' adını verdiği ilk albümü 2004 yılında çıkan, şarkcılık kariyerinin yanı sıra birçok dizi ve filmde rol alan Keremcem, Beylikdüzü Marmara Park AVM'de gerçekleşen 'Kırmızı Koltuk Söyleşileri' programında, Seda Akgül'ün sorularını yanıtladı.

Kasım 2014'te Fransa'nın başkenti Paris'te dünyaevine girdiği oyuncu Seda Güven'le evliliği dokuz ay süren Keremcem, "Ben işime aşık bir adamım. Evliliği sürdürmek çok zor. Çocuğum olsun isterim ama çocuk büyük sorumluluk. Sadece çocuğum olsun diye evlenmem. Ancak ne zaman büyük konuştuysam başıma geldi. 'Çocuk için evlenmem' dedim ya, o da başıma gelir. Çocukların da ana-babayla birlikte büyüme hakkı var. Kimse boşanmak için evlenmez ama zaten evliliği sürdürmek zor, bir de çocuk varsa çok daha zor. Çocuk sahibi olmak kadına bağlı" dedi.

Koronavirüs pandemisi dönemi öncesi çekimleri tamamlanan 'Aşk Çağırırsan Gelir' filminin gösterime yeni girdiğini belirten yakışıklı oyuncu, "Kaç kez âşık oldun?" sorusuna şu cevabı verdi: 
Sevilmeyi ve beğenilmeyi seviyorum. Hayatımda üç kez âşık oldum, üçü de üç yıl sürdü. 'Aşkın ömrü üç yıl' diyenler doğru söylüyor galiba. Aşkların bir süre sonra sevgiye evrilmesi gerek. Birlikte olan iki kişinin hayatlarının tamamen örtüşmemesi gerek. İki ayrı hayat ve kesişme noktaları gerek. Ayrı evlerde yaşamayı tercih edenlerin kendi hayatlarını korumaya çalıştığını düşünüyorum.

24.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM