Caitlyn Jenner: Kanye West, birlikte yaşaması zor bir insan!

Caitlyn Jenner: Kanye West, birlikte yaşaması zor bir insan!

Fenomen isim Kim Kardashian, gerek özel hayat, gerek sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak Kylie ve Kendall Jenner'ın babası, eski sporcu ve reality show yıldızı Caitlyn Jenner, üvey kızı Kardashian'ın eski eşi West ve yeni aşkı Pete Davidson ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Reality şov yıldızı Kim Kardashian, son dönemde adını 'Ye' olarak değiştiren rapçi Kanye West ile sekiz yıllık evliliğini geçtiğimiz aylarda sonlandırmıştı. Boşanmanın ardından Pete Davidson ile yeni bir aşka yelken açan Kardashian, özel hayatıyla sık sık konuşuluyor.

Kylie ve Kendall'ın babası Caitlyn Jenner, Kim Kardashian'ın eski eşi Kanye West ve yeni aşkı Pete Davidson hakkında konuştu.

72 yaşındaki Jenner, Salı günü 'The Pivot Podcast' adlı programa katılarak, "Kanye birlikte yaşaması çok zor bir insandı" dedi.
Bununla birlikte ünlü isim, 2015'te cinsiyet geçiş ameliyatı olduğunda 44 yaşındaki West'in yanında olduğunu, ancak desteğine rağmen milyarder rapçiyi hala "çok karmaşık bir adam" olarak gördüğünü belirtti.

25.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM