Serdar Ortaç Hangi Barbie ile Düet Yaptı?

Serdar Ortaç Hangi Barbie ile Düet Yaptı?

Türk popunun Barbie lakaplı şarkıcısı Nihan Çelik, Serdar Ortaç ile bir araya geldiği yeni şarkısını yayınladı. Çıkardığı 'Yıldız' ve 'Bodrum Masalı' şarkılarıyla müzik piyasasında dikkatleri çekmeyi başaran Nihan Çelik müzikseverlerin dikkatini çektiği gibi Serdar Ortaç 'ında dikkatini çekmiş ve Serdar Ortaç onunla bir düete imza atma kararı almıştı.

Nihan Çelik ft. Serdar Ortaç "Fırtına"nın klibi Atatürk Olimpiyat Stadında 10 dansçı, helikopter, üst segment araçların kullanıldığı 85 kişilik bir ekip ile Alişan Güney Yıldırım yönetmenliğinde çekildi. Nihan Çelik ft. Serdar Ortaç "Fırtına" klibi maliyetiyle de dikkat çekecek gibi.

Serdar Ortaç Hangi Barbie ile Düet Yaptı?

Sözü Serdar Ortaç ve Serra Tokdemir 'e müziği Serdar Ortaç 'a düzenlemesi Tarık İster 'e ait Nihan Çelik ft. Serdar Ortaç "Fırtına" Noah Entertainment etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı. Öte yandan Serdar Ortaç, Nihan Çelik'le birlikte seslendirdikleri 'Fırtına' isimli düet şarkı ile bu yılın hit listesinde üst sıralarda yer alacağını iddia ediyor. Şarkının klibine bir göz attım, havalı bir klip olmuş. Modern bir klip olmuş. Nihan güzel bir kız ama Serdar ile düet yapmak ona ne kadar bence ciddi bir soru işareti. Mesela Edis veya farklı bir yeni nesil popçu ile bu düeti yapsaydı sanki daha iyi dönüş alırdı gibi geliyor bana.

27.05.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM