Emre Altuğ: Çağla ile arkadaş değiliz, aynı çocukların anne babasıyız!

Emre Altuğ: Çağla ile arkadaş değiliz, aynı çocukların anne babasıyız!

Armağan Çağlayan'ın 'Dur Bi Dinle' programına konuk olan şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ, boşanmalarının ardından eski eşi Çağla Şıkel ile olan ilişkisinin nasıl olduğunu anlattı.

Hakkında bilinmeyenleri anlatan Altuğ, lisenin ilk yıllarından itibaren tiyatro ve müzik ile uğraştığını bu sebeple derslerine yoğunlaşamadığı için hep sınıfta kalarak okuduğunu anlattı. Sonrada İstanbul Devlet Konservatuvarı'nda okurken; Dormen Tiyatrosu'nda yer alan Altuğ, oyunculukla başladığı kariyerine müzikle devam ettiğini söyledi.

Yedi yıllık evliliklerini 2015 senesinde noktalayan manken Çağla Şıkel ve şarkıcı Emre Altuğ, örnek bir aile oldu. Boşansalar bile çocukları için sık sık bir araya gelen ikili, örnek anne-baba olarak gösterilmeye devam ediyor. Bu konuyla ilgili Armağan Çağlayan'ın "Ben şunu merak ederim. Nasıl oluyor da oluyor? Çünkü bana göre sevgiliyken arkadaş olunmaz, arkadaşken sevgili olunmaz. Ben öyle düşünüyorum" demesi üzerine Altuğ konuştu.

Ünlü şarkıcı, "Biz arkadaş değiliz. Aynı çocukların annesi babayız, öyle bakmak lazım. Bizim bir arkadaşlığımız yok şey anlamında yani devamlı birbirimizle görüştüğümüz arkadaşlığımız yok doğal olarak yani. Ama egomuzu bir kenara bıraktık. Kolay bir şey de değiş onu söyleyeyim. Düşünsenize daha yeni ayrılmışsınız, boşanmışsınız illa ki ego savaşları, sürtüşmeler olacak " dedi.

Emre Altuğ, sözlerine; "Bir de şu var 10 sene bütün programınızı birini düşünerek yapmışsınız. Alışkanlıktan kurtulmak bile 6 ay alıyor. Fakat biz orada sert bir manevra yapıp çocukları ön planda tuttuk. Yani çocukların bundan etkilenmemesini sağladık. Aynı sokakta oturuyoruz biz. Dolayısıyla çocuklar yan eve geçiyorlar gibi hissetsinler istedi. Zaten boşanmayı öyle açıkladım. Çocuklara 'İki odanız var, iki oda da oyuncaklarınız var' dedi. Bizim kafamız böyle bastı. Dolayısıyla çocuklar hiçbir sıkıntı yaşamadılar" diye devam etti.

15.06.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM