Orhan Ölmez Neden Ağladı?

Orhan Ölmez Neden Ağladı?

Geçtiğimiz gün Alişan'ın televizyon programına katılan usta sanatçı Orhan Ölmez; ekran karşısında duygusal anlar yaşadı. Şarkılarıyla ve naif sesiyle dinleyicisini mest eden Orhan Ölmez, program esnasında hem ağladı hem ağlattı.

Sohbet esnasında babasının hastalığını anımsayan değerli sanatçı ''Orhan Ölmez''; program boyunca tüm samimiyetiyle anlatırken Alişan da göz yaşlarına hakim olamadı.
Babamın sesinin rengini anımsamayı çok özledim diyerek anlatmaya devam eden Orhan Ölmez;  ''Babamı 11 yaşında kaybettiğim için baba kelimesi 15 yaşıma kadar kullanmaktan hep imtina ettiğim bir kelime oldu. Yıllar sonra normalleştirebildim konuyu... Baba bir güç, önder, lider, yol gösterici... 10 yaşıma kadar bir baba figürüyle yaşamışım ben aslında ve o bana hala rehber. Ben babamı hastayken evimizin önünde ambulansa yerleştirdim, hastaneye gitmek istedim sen gelme dediler sonra sadece bir defa gördüm zaten babamı o da son görüşmemizmiş ama öyle gibi davranmadı hiç. Babam bir süre tatile gitmiş gibi hissettim dönecek gibi geldi yara sıcakken acıtmıyor, yavaş yavaş o yara kabuk tutmaya başlıyor sonra o kabuğu yolmaya çalışıyorsunuz daha ada acıtıyor. Hatırlamaya çalışıyorum bazen ama olmuyor. 'Özledim' şarkımı herkes bir aşk şarkısı zanneder aslında ancak babama özeldir onun içindir o şarkı ona özlemimdir. Çok özlüyorum babamı, hala evde bana seslendiğini duyduğum anlar oluyor." dedi.

17.06.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM