Zen-G, kız arkadaşına şarkı yazdı

Zen-G, kız arkadaşına şarkı yazdı

Son dönemlerde birbirinden başarılı şarkılara imza atan, dijital platformların en çok dinlenen isimlerinin arasına adını yazdıran Zen-G, yeni şarkısı ile sevenleriyle buluşuyor.

Yayınladığı şarkılar milyonluk dinlenme sayılarına sahip olan başarılı rapçi Zen-G, geçtiğimiz günlerde 5 şarkılık EP'sinin ilk çalışması olan "Rol" adlı şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunmuştu.

Zen-G'nin 5 şarkılık EP'sinin yeni çalışması ise sevgilisine yazdığı "Hakkında" şarkısı. "Hayatımdaki en gerçek şarkı" sözleriyle duygularını ifade eden Zen-G, bu şarkının kendisine çok yüksek dozda aşk ve tutku hissettirdiğini dile getiriyor. Kız arkadaşı Buse Ayla ile stüdyoya giren ve şarkıyı birlikte seslendiren Zen-G, bu şarkısında heyecanının bambaşka olduğunu da söylüyor.

"Hakkında" şarkısının klibinde Zen-G ve Buse Ayla birlikte karşımıza çıkıyor. Klip Silivri'de bir müstakil evde Murat Joker yönetmenliğinde çekildi.

Sözleriyle ve klibiyle birbirlerine olan sevgi ve aşkın tam bir yansıması niteliğinde olan "Hakkında" Sony Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

 

17.06.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM