Sefo: 'Yıllar Önce Çalıştığım Otelde Sahneye Çıktım'

Sefo: 'Yıllar Önce Çalıştığım Otelde Sahneye Çıktım'

"Moon Stage" / "Orfe Organizasyon" ortaklığıyla Karadeniz'in eşsiz doğasında müzikseverleri sınırsız eğlence ve müzikle buluşturan Atakum Müzik Festivali coşkuyla başladı.

Biletleri günler öncesinden tükenen, gençlerin yoğun ilgi gösterdiği festivalin ilk gününde Emre Fel, Mengene, İlkay Akkaya, Sefo, Fatma Turgut ve maNga sahne aldı.

Sefo: Yıllar Önce Çalıştığım Otelde Sahneye Çıktım

"Bilmem Mi", "Affettim", "Tutsak" gibi şarkılarla müzik listelerini alt üst eden gençlerin sevgilisi rapçi Sefo kendi memleketi olan Samsun'da sahneye çıkmaktan mutluluk duyduğunu söyleyerek seyircilerle bir anısın da paylaştı. 6-7 sene önce çalıştığım otelde şimdi sahneye çıkıyor olmak çok garip bir duygu. Ayrıca bugün annemle babamın evlilik yıldönümü, onlar için de kocaman bir alkış istiyorum, dedi.

Fatma Turgut; Müzik İyileştirir, Bizi Kimse Ayıramayacak

Her biri hit olmuş şarkıları ve muhteşem sahne performansı ile sahne alan Fatma Turgut ise, ne güzel burada bu kalabalık yanındakinin kim olduğuna aldırış etmeden birlikte dans edip, şarkı söylüyor. Çünkü müzik iyileştirir, birleştirir. Bizi kimse ayıramayacak, diye konuştu.

maNga: Bu Festivali Yapmak Kolay Olmadı

Gecenin kapanışını yapan Türk rock müziğinin efsane topluluklarından maNga ise geçtiğimiz ay yaşanan Anadolu Fest iptaline gönderme yaparak, bu festivali yapmak kolay olmadı diyerek festivalde emeği geçen ekibe de teşekkürlerini iletti. Grup, her zamanki yüksek tempolu performansıyla hayranlarından tam not aldı.
Rock müziğin ağır toplarından rap müziğin en iyilerine; popun yıldızlarından alternatif müziğin en sevilen isimlerinin yer aldığı festivalin ikinci gününde Melisa Karakurt, Köfn, Selçuk Balcı, Patron, Emir Can İğrek ve Hayko Cepkin sahne alacak.

17.06.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM