Atakum Müzik Festivali'nde Hayko Cepkin Fırtınası!

Atakum Müzik Festivali'nde Hayko Cepkin Fırtınası!

Rock müziğin ağır toplarından rap müziğin en iyilerine; popun yıldızlarından alternatif müziğin en sevilen isimlerinin yer aldığı Atakum Müzik Festivali'nin ikinci gününde Hayko Cepkin fırtınası vardı.

"Sabahtan beri sizi izliyorum, tür ayırt etmeden rap müzikten Karadeniz müziğine her sanatçının her şarkısına eşlik ettiniz; harikasınız" diye seslendi.

Dansçıları, görsel şovları ve yüksek enerjili performansıyla seyircinin başını döndüren sanatçı "Daha huzurlu günlerde görüşeceğiz, o zamana kadar kendinize iyi bakın" diyerek veda etti.

Festivalin ikinci gününün en çok ilgi gören isimleri arasında son dönemin yükselen yıldızları Emir Can İğrek ve Patron da var. Seyircilerinin her şarkılarına eşlik ettiği genç müzisyenler birlikte düet yaptıkları Darbe adlı şarkıyı da sahnede birlikte söylediler.

Bi Tek Ben Anlarım, Güneşe Dokundum gibi parçalarıyla listeleri alt üst eden başarılı elektro-pop Köfn her biri hit olmuş şarkılarıyla seyirciyi dans ettirdi. Festivalin ikinci gününün açılışını ise sesi ve duru güzelliğiyle Melisa Karakurt yaptı.

"Moon Stage" / "Orfe Organizasyon" ortaklığıyla Karadeniz'in eşsiz doğasında müzikseverleri sınırsız eğlence ve müzikle buluşturan Atakum Müzik Festivali'nin üçüncü gününde No Land, Evdeki Saat, Deniz Tekin, Mavi Gri, Levent Yüksel sahne alacak.

19.06.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM