Alp Kırşan: Parada gözüm olsa İstanbul'da yaşardım

Alp Kırşan: Parada gözüm olsa İstanbul'da yaşardım

Uzun süredir ailesiyle Bodrum'da yaşayan Alp Kırşan, önceki gün Yalıkavak'ta sunuculuğunu üstlendiği bir etkinlikte gazetecilerin sorularını yanıtladı. İstanbul'u terk ettikten sonra değişen hayatından bahseden Kırşan, "Parada gözüm olsa Bodrum'da değil, İstanbul'da yaşardım" ifadelerini kullandı. Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı tarafından düzenlenen "Beyaz Gece", Yalıkavak'taki bir otelde gerçekleşti. Gecenin sunuculuğunu yapan Alp Kırşan, muhabirlerle sohbet etmeyi ihmal etmedi.

2014 yılında kendisi gibi oyucu olan Zeynep Kırşan ile nikah masasına oturan ve oğulları Efe ile Ata'yla ilgilendiğini dile getiren Kırşan, "Bunlar folik asit çocukları... Durmuyorlar, beyin olarak seninle yarışıyorlar. Bu yaş grubu çok zeki ve ailecek çok mağduruz . Buradan sesleniyorum; iki çocuk yapacaksanız ve ikincisi de erkek olacaksa dikkat edin... İstanbul'da yaşasaydım kesin tımarhanelik olurdum. Bodrum'da olduğumuz için çocukların isteklerini daha çabuk yerine getiriyoruz. Benim çocuklar Mustafa Topaloğlu'na pabucu ters giydirir." açıklamasını yaparak, güldürdü.

Bir süredir Bodrum'da sakin bir yaşam sürdüren Alp Kırşan, sözlerine, "Kampa gidiyoruz çocuklarla. Efe deniz yıldızı topluyor. Deniz kestanesini alıyorlar, 'Anne bunu aç, yumurtasını yiyeceğiz' diyorlar. Doğa ile iç içe büyüyorlar." şeklinde devam etti.

Kırşan, "Zenginlik kültürümüz yok. Para ile çok işim yok. Çocuklarım hep aynı ayakkabıyı, aynı tişörtü giyiyor. Yenisini istemezler kolay kolay... Biz öyle büyüdük ve onları da o şekilde yetiştiriyoruz. Çok mutluyum Bodrum'da. Parada gözüm olsa burada değil, İstanbul'da yaşardım." dedi.

19.06.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM