İbrahim Tatlıses: Oğlum beyin kanaması geçirdiğinde bir damla gözyaşı dökmedim!

İbrahim Tatlıses: Oğlum beyin kanaması geçirdiğinde bir damla gözyaşı dökmedim!

Yedi çocuk ve dokuz torun sahibi İbrahim Tatlıses (70), sosyal medya hesabından yayınladığı Babalar Günü mesajıyla adından söz ettirdi. İbo'nun arasının açık olduğu bilinen büyük oğlu Ahmet Tatlıses sessizliğini korurken, usta sanatçının Urfa'da evlendiği ilk eşi Adalet Sara'dan imalı bir paylaşım geldi. Sosyal medyada gündem olan paylaşımın ardından Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Magazin' programına telefonla bağlanan Tatlıses, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Oğlunun beyin kanaması geçirmesinin ardından bir damla gözyaşı dökmediğini söyleyen sanatçı, eski eşi Sara'ya "Senin bende ne hakkın var?" diyerek sitem etti.

Tatlıses'in şarkıcı kızı Dilan Çıtak, ilişkileri bir dargın bir barışık devam eden dört yıllık sevgilisi ile 16 Mayıs Pazartesi akşamı Polonezköy'de bir mekanda nişanlandı. Kızınin nişan yüzüğünü takan sanatçı, basın mensuplarına, "Bana 'Mutlu musunuz?' diye sormayın" diyerek takıldı. Tatlıses, "Her babaya ne sorulursa sorulsun, böyle bir günde 'Mutluyum' der. Çok mutluyum, Levent de çok düzgün, terbiyeli bir çocuk. Ben de bir baba olarak elimden ne geliyorsa yapacağım tabii ki. Düğünde görüşürüz" diyerek, duygularını dile getirdi.

Ekim 2021'de oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli'nin düğününe de katılan İbrahim Tatlıses, Urfa'da evlendiği ilk eşi Adalet Sara'dan olan büyük oğlu Ahmet Tatlıses'le ise bir süredir gerginlik yaşıyor. Geçtiğimiz ocak ayında önemli bir sağlık sorunuyla mücadele eden Ahmet Tatlıses, Ulus'ta bulunan özel bir hastanede beyin ameliyatı geçirdi. Baba Tatlıses'in oğlunu hastanede ziyaret etmediği konuşulurken, bu konuda "Geçmiş olsun" açıklamasında bulunmaması da dikkat çekti.

Mart ayında ise kızı Gülşen ile bir karesini paylaşan Tatlıses altına şu mesajı düştü: Bu benim Gülşen'im. Kimseyle kavga etmez. Bir de Gülden'im var babası hep duasındadır. Artı bir de Melek'im var o da babasının doktoruyla ilaçlarıyla uğraşır… Bir de Elif'im var ki sormayın! 'Nasılsın baba', 'Süperim kızım', 'Ben de süperim baba' deyip bitiriyor beni… Bir de Dilan var ki keşke erkek olsaydı. İdo'daki edep ve saygı da herkese örnek olacak boyuttadır. Bunların duası bana yeter de artar bile… Allah bunları bana çok görmesin. Tek tek çocuklarından bahseden Tatlıses, büyük oğlu Ahmet Tatlıses'in adını dahi anmadı.

21.06.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM