Sıla'dan CD hamlesi

Sıla'dan CD hamlesi

Sıla'nın altı yıl aradan sonra yayınlanan 'şarkıcı' albümü dinleyicilerden gelen istek nedeniyle CD'ye basılıp, fiziki albüm olarak temmuzdan itibaren raflarda yerini alacak

Sıla Gençoğlu'nun 15 yeni şarkıdan oluşan 'şarkıcı' albümü mayıs ayında yayınlanmış, özlenen albüm gördüğü ilgi nedeniyle tüm dijital platformlarda kapak olarak yer almıştı. Dijital müzik platformlarının kullanımının yayılmasıyla fiziki albüm basımı durma noktasına gelmişken Sıla'nın hayranlarının ilgisine Sony Müzik Türkiye kayıtsız kalmadı. 'şarkıcı' CD olarak da basılıp temmuz ayından itibaren tüm satış noktalarına dağıtılacak. Haziran ayında kadın şarkıcıların yer aldığı Spotify Equal çalma listesinin elçisi olan Sıla, New York Times Meydanı'nda yer almıştı.

İLK KONSER 1 TEMMUZ'DA BODRUM ANTİK TİYATRO'DA

Sıla'nın köprücük kemiğindeki sakatlığı nedeniyle haziran ayında ertelenen konserleri ise 1 Temmuz'da Bodrum Antik Tiyatro'da başlıyor. Kerki Solfej'in düzenlediği yaz konserleri 9 Temmuz Altınoluk Amfi Tiyatro, 11 Temmuz Çeşme Açıkhava Tiyatrosu, 12 Temmuz Bodrum Antik Tiyatro 20 Temmuz İstanbul Cityfest Parkorman, 6 Ağustos Marmaris Amfitiyatro, 10-11-12 Ağustos Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu ile devam edecek.

 

02.07.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM