Ozan Güven sinirlendi: Kamerayı indir adam gibi konuşalım!

Ozan Güven sinirlendi: Kamerayı indir adam gibi konuşalım!

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı iddiasıyla yargılanan Ozan Güven, önceki gün Bodrum'da arkadaşlarıyla objektiflere yansıdı. Gazetecileri fark edince sinirlenen ünlü oyuncu, görüntü alınmasını engellemeye çalıştı.

Ünlü oyuncu Ozan Güven ve sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz'un ilişkisi olaylı bitmişti. Ozan Güven'den şiddet gördüğünü söyleyen Bulutsuz, "Bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım. Hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım." demişti.  Yaşananlardan sonra bir süre Ayvalık'ta gözlerden uzak bir yaşam süren Ozan Güven, 'Taxim' isimli tiyatro oyunuyla seyirci karşısına çıkmaya başladı.

Habertürk'ten Hakan Yağcı'nın haberine göre; Güven, önceki gün de Bodrum Ortakent'te kız arkadaşıyla birlikte plajda görüntülendi.

Arkadaşlarıyla sohbet ederken gazetecileri fark eden Güven, sinirlenerek görüntü alınmasını engellemeye çalıştı.

"GİTME OZAN!"

Şezlongundan muhabirlere el hareketleri yapan ünlü oyuncu, arkadaşının "Gitme Ozan!" uyarısına umursamayarak muhabirlere tepki gösterdi. Daha önce de muhabirlerle birçok kez tartışan Ozan Güven, gazetecilerin yanına gelip "İzinsiz çekemezsiniz. Buradan gidin. İnsanlar rahatsız oluyor." dedi. 

Gazetecilerin, "Ozan Bey biz işimizi yapıyoruz. Sizden başka kimseyi çekmiyoruz. Rahatsız olunacak bir durum yok." cevabına sinirlenen Ozan Güven, "Aferin size! Hadi gidin artık buradan. Kamerayı indir adam gibi konuşalım." ifadelerini kullandı.

Ozan Güven gerilim sonrasında plajı terk etti.

19.07.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM