Nalan'ın 'Deli Aşk'ı Yayında

Nalan'ın 'Deli Aşk'ı Yayında

Türk pop müziğinin sevilen sesi Nalan'ın "Deli Aşk" isimli kıpır kıpır yaz şarkısı Karma Music Recording etiketiyle tüm digital platformlarda yayında. Sözü ve müziği Nalan'a düzenlemesi Selim Çaldıran'a ait olan "Deli Aşk "Kemal Başbuğ yönetmenliğinde kliplendirildi.

Ünlü oyuncu Gökberk Demirci'nin eşlik ettiği çekimlerde geçmişteki video kliplerine de atıfta bulunan Nalan kendisi için hiçbir şeyin değişmediğini her şeyin kaldığı yerden devam ettiğini klibin eğlenceli senaryosu ve ruh hali ile izleyiciye yansıtıyor.

Bugüne dek yayınladığı ve yorumladığı şarkılarla pek çok unutulmaz hit şarkıya imzasını atan Nalan "Deli Aşk" isimli şarkısıyla ilgili olarak "Aşk hangi yaşa uğrarsa uğrasın insanın yüzünü gülümseten, güzel, naif, yeri gelince deli, insanın aklını başından alan ve insana kendini mutlu hissettiren bir iksir gibi. Bende o iyileştirici iksiri hatırlatmak istedim. Çünkü aşkın insana bahşedilmiş bir mucize olduğunu düşünüyorum. Deli Aşk şarkımla bir an yüzünü güldürüp mutlu hissettirebildiysem ne mutlu bana" dedi.

24.07.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM