Brad Pitt: Hepimiz öleceğiz, sallayalım gitsin!

Brad Pitt: Hepimiz öleceğiz, sallayalım gitsin!

Brad Pitt, başrolünde yer aldığı 'Suikast Treni' (Bullent Train) adlı filminin Berlin'deki galasında giydiği etek hakkında konuştu. Ünlü aktör, "Hepimiz öleceğiz, sallayalım gitsin!" ifadelerini kullandı. Oscar ödüllü aktör Brad Pitt, geçtiğimiz haftalarda önemli rollerinden birini üstlendiği 'Suikast Treni' (Bullent Train) adlı filmin tanıtımı için Almanya'nın başkenti Berlin'e gitmişti. Kırmızı halı için etek giymeyi tercih eden Pitt, kıyafet seçimiyle çok konuşulmuştu. 58 yaşındaki oyuncu, galada giydiği kahverengi keten eteğiyle ilgili ilk kez açıklamada bulundu.

Filmin dün akşam ABD'nin Kaliforniya eyaletine bağlı Los Angeles kentinde gerçekleştirilen galasına katılan Pitt, Variety Dergisi'ne konuyla ilgili "Bilmem! Hepimiz bir gün öleceğiz, o zaman sallayalım gitsin." demekle yetindi.

 Pitt, tanıtım etkinliğine bu kez yeşil renkli keten bir takım elbiseyle çıktı. Ünlü oyuncu, kombinini ise turkuaz renkli düğmesiz bir bluz ve sarı renkli spor ayakkabılarıyla tamamladı. Aktör, emeklilik sorularıyla ilgili ise "Sadece orta yaşımı geçtim. Hiçbir zaman 5 yıllık plan yapan bir adam olmadım. Ben sadece, o gün için ne doğru geliyorsa onu yapıyorum. Hala öyle çalışıyorum." dedi.

Brad Pitt: Hepimiz öleceğiz, sallayalım gitsin!

02.08.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM